Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

noskich nije ukapirao da je njegova prava destinacija Srbija i članstvo u SNS.

 

Radno vreme od 8 sati gde 2 sata 'ladiš jaja, 2 nešto radiš i 4 botuješ. Godišnjeg odmora dosta. Skupljaš sigurne glasove i lepiš plakate, i tvoje radno mesto je obezbeđeno. Pošto su izbori i onako namešteni, ne možeš ga izgubiti...plata kaplje, doprinosi. Ako nešto zakaže u zdravstvu, administraciji, tražiš neku vezu preko stranke. Istu vezu tražiš da upadneš u novoizgrađenu državnu stanogradnju sa subvencionisanim kreditom...možeš i sa strane da razviješ neki koruptivni biznis i da dodatno lapaš lovu iz budžeta. Uvek možeš preko biroa u Nemačku da zaradiš za 4 meseca lovu sa kojom ćeš u Srbiji preostalih 8 živeti k'o bog.

 

noskiche vrati se!

Link to comment
2 hours ago, hazard said:

Radno vreme od 8 sati gde 2 sata 'ladiš jaja, 2 nešto radiš i 4 botuješ. Godišnjeg odmora dosta.

Zašto li mi se čini da njegov sadašnji (glavni) posao izgleda jako slično?

 

Link to comment
18 hours ago, roksi said:

+ rasista.

 

auu, @noskich super si ga uzeo za primer. 

Njegov komsija iz Ipswicha. Vjerni glasac ON.:rolf:

I on bi kao i nas junak. Ozi platu, a Viet rashode

Edited by Moracikus
Link to comment

Bujodraže, izvini što te dovlačim bez pitanja, ali šteta je da tvoj pozitivni post svene u negativnosti teme o hejtu.

 

4 hours ago, Bujodrag said:

Ja sam dvojkaš, već generacijama, navodno,

 ali bih živeo gde god mi obezbede par ari dvorišta, bazen, stan u prizemlju, klimu i jeftino grejanje i zgodne golišave  komšinice.

 

Skroman sam, zar ne?

 

To bi bilo to, da se obezbedi još jedna ista takva kuća/stan za izdavanje i zaključa ova tema.-

Link to comment

Pa to mi je i plan, manje više. Očekivano je da ću nadživeti matorce. I očekivano je da će mi se zdravstveno stanje pogoršavati (možda i neće ali to je lutrija) 

Pa ću prodati ovaj veliki stan na dobroj lokaciji i kupiti neku garsonjeru a ostatak para lagano krckati i plaćati kućnu pomoć. Drugar ima gajbicu na ćošku neke uličice i Dimitrijale. Bila ruinirana ali je on super sredio. Sad je koristi uglavnom kao studio jer radi kao montažer na RTSu. Ni komšinice mu nisu loše a stan je u prizemlju. Imaju i nekog velikog papagaja pa ga okače sa sve kavezom u dvorište pa se dernja zabavno. 

Već sam spominjao drugaru, kad dodje vreme, rado bih kupio taj njegov stančić. Idealan je za mene, nema mnogo stepenika. I može lako da se napravi rampa ako budem u kolicima.

Link to comment

I tako, dok Briti odlaze mi pevamo na Evroviziji i pregovaramo o merdžama, bemveima, bifetini, kenguretini...

 

Buying a Mercedes-Benz or a BMW would be cheaper for Australians if European negotiators get their way under a new trade agreement.

 

A key demand from the EU in the negotiation of a new free trade agreement will be that Australia ditches both its 5 per cent duty on imported European cars and the luxury car tax that applies to higher-priced vehicles.

 

'Key demand': EU wants Australia to dump taxes on European cars

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...