Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

19 hours ago, nera said:

 

Noskich je plutokrata zarobljen u zivotu obicnog coveka, zato je i tako nesrecan. :lolol:

 

+1

 

To. On bi da bleji a para da kaplje kao da je nobles, pa je iznerviran sto ne moze

Link to comment

A pa onda da kupi 1 kvalitetno ćebence punjeno guščjim perjem i Bog da ga vidi.

 

Uostalom, mladom čoveku i treba da bude pomalo hladno i da je pomalo gladan, tako se najbolje telo i mozak čeliče.

Link to comment
7 hours ago, ObiW said:

A pa onda da kupi 1 kvalitetno ćebence punjeno guščjim perjem i Bog da ga vidi.

Jorgani se pune, a ne cebad. BTW, ja I ovdje imam jedan "Vuteks" Ambasador. Bolje cebe nije nikad napravljeno.

 

7 hours ago, ObiW said:

 

Uostalom, mladom čoveku i treba da bude pomalo hladno i da je pomalo gladan, tako se najbolje telo i mozak čeliče.

Da, tako se ovi u Sj. Koreji celice, na saku pirinca dnevno I na +2 C. A noshicu dodje toplo oko srce kad se sjeti vodje I svjetske revolucije na debelom australskom minusu od +18 C.

Link to comment
37 minutes ago, Peter Fan said:

Jorgani se pune, a ne cebad. BTW, ja I ovdje imam jedan "Vuteks" Ambasador. Bolje cebe nije nikad napravljeno.

 

Jorgan, bravo. Gde si nasao Vuteks? Nisi ga valjda iz Sarajeva dovukao u Cikago?

Link to comment
15 minutes ago, ObiW said:

Jorgan, bravo. Gde si nasao Vuteks? Nisi ga valjda iz Sarajeva dovukao u Cikago?

Jok, iz SA samo dovukao glavu na ramenima. Cebe dovukla tasta iz Banata :fantom:

Link to comment
On 8.8.2019. at 19:11, hazard said:

 

+1

 

To. On bi da bleji a para da kaplje kao da je nobles, pa je iznerviran sto ne moze

 

Jedan sam od 3% najplacenijih u zemlji za svoj rad i ne mogu da priustim pristojan krov nad glavom.

Link to comment
Just now, roksi said:

mozda je ipak doslo vreme da ti otkrijemo jednu malu tajnu, noskichu: nidje nije idealno. to sto trazis nema ni u diznilendu.

 

Sta ja trazim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...