Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

reci da je noskich cicija je debeli understatement...   ponavljam se ko pokvarena ploca, ali covece on jede iz kontejnera da bi ustedeo !!!!! kako drugacije da ga nazovemo ? 

Link to comment

sace nam bradilko-d-robin-hud objasniti da to sto noskic kaki vec deciniju ima smisla.

 

iz sopstvenog iskustva, valjda?? ha. si bio pa da mozes tu da bulaznis ili ti to cisto iz licnih antipatija?

Link to comment
2 minutes ago, roksi said:
  8 minutes ago, bradilko said:

slušaj bravu 1. prvo srami se kakav rečnik koristiš a ovamo nešto glumataš i to obično po ju tjub topiku. nikad ništa interesantno ili bar provokativno nisam pročitao od tebe.

a čim se nađeš ovako potrešena onda mi je jasno šta je uzrok. ajde sad pusti neki ju tjub.

a već sam ti rekao kako se dojmiš.. bobe dragi

a pusti ti bracu. nije mali braca da mu ti deliš te džiberaške savete  šta on da pusti ili ne i da ti serendaš o tome da li ja imam "neke" probleme ili nemam. ovo samo govori koliki si jadnik kad se baviš ti najprizemnijim manipulacijama na forumu.

pusti neki ju tjub jer to govori o tebi koliko si "suptilna" pošto se to ne vidi iz tvojih postova.

 

 

patetican si a mislis da se to ne vidi. da budem provokativna?! ma zabole me znas sta.

 

a ti si itekako provokativan :lolol: blago tebi:)) jado.

 

a jel moramo da saznamo od tebe prefine  nežne latice i sa istančanim ju tjub ukusom koji te organ boli?

jali to guzca ili nešto drugo još stidnije?

a ti si inače provokativna i interesantna tim ju tjubom. 

ogoljena na jebenom forumu

posle jednog posta

 

 

Link to comment
1 minute ago, roksi said:

sace nam bradilko-d-robin-hud objasniti da to sto noskic kaki vec deciniju ima smisla.

 

iz sopstvenog iskustva, valjda?? ha. si bio pa da mozes tu da bulaznis ili ti to cisto iz licnih antipatija?

tvoje iskustvo? a šta je to različito u tvom iskustvu i onih drugih par milijardi? takvih klonova kolko oćeš

 

Link to comment
8 minutes ago, bradilko said:

a jel moramo da saznamo od tebe prefine  nežne latice i sa istančanim ju tjub ukusom koji te organ boli?

jali to guzca ili nešto drugo još stidnije?

 

 

pa tebi bas to smeta? zanimljivo :D 

 

Quote

a ti si inače provokativna i interesantna tim ju tjubom. 

ogoljena na jebenom forumu

posle jednog posta

 

tebi je bas stalo do te provokativnosti. izvoli, maco - pozornica je tvoja :evilsmile:

 

i nije te blam? e svasta. o cemu ti pricas, samo ti znas.

 

 

Edited by roksi
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

tvoje iskustvo? a šta je to različito u tvom iskustvu i onih drugih par milijardi? takvih klonova kolko oćeš

 

 

vazno je da si ti drugaciji, mate. sto jes jes, poseban slucaj:))

Link to comment
2 minutes ago, roksi said:

 

pa tebi bas to smeta? zanimljivo :D 

 

 

tebi je bas stalo do te provokativnosti. izvoli, maco - pozornica je tvoja :evilsmile:

 

i nije te blam? e svasta.

pozornica, a? maco ( daj jebote):isuse:

Just now, roksi said:

 

vazno je da si ti drugaciji, mate. sto jes jes, poseban slucaj:))

kažem jopet, dovoljan je 1 eventualno 2  posta koji te bocnu i otvoriš se svom snagom i  bolovima svojih organa

 

 

Link to comment
Just now, bradilko said:

pozornica, a? maco ( daj jebote):isuse:

kažem jopet, dovoljan je 1 eventualno 2  posta koji te bocnu i otvoriš se svom snagom i  bolovima svojih organa

 

ma, opasan si, mate, znas kako :isuse:  meni si smehotresan:))

 

sram bre da te bude. kalis tu neke svoje frustracije. a pun si predrasuda. 

 

s tobom vise ni A.

 

bljak. to zaista jesi. 

Link to comment
1 minute ago, roksi said:

 

ma, opasan si, mate, znas kako :isuse:  meni si smehotresan:))

 

sram bre da te bude. kalis tu neke svoje frustracije. a pun si predrasuda. 

 

s tobom vise ni A.

 

bljak. to zaista jesi. 

frust? pre će biti da ti imaš neki frust kad se nađeš u nekom skupu a nisi direktno spomenuta

 

sa tobom nikad nisam poželeo ni malo a

ja tebi bljak ti meni bljak

i

mirna bačka

 

 

Link to comment
33 minutes ago, braca said:

ovaj... apsolutni sampion kacenja youtube klipova na forumu je niko drugi nego noskich... to mu je "odgovor" na 90% pitanja/diskusija ovde

 

 

 

Ja čekam da okači neki novi Moranbong Band, a on ništa

Link to comment
Just now, bradilko said:

frust? pre će biti da ti imaš neki frust kad se nađeš u nekom skupu a nisi direktno spomenuta

 

uhh. zabole me samo tako. jebe mi se zivo da li me se spomilnje ili ne. uopste ne znam odakle ti takva suluda ideja. samo izvoli, ja svojim putem a svi ostali svojim. totally happy with that. kakav kretenizam :isuse:

 

 

Quote

sa tobom nikad nisam poželeo ni malo a

ja tebi bljak ti meni bljak

i

mirna bačka

 

+milion, mate

skroz bljak - samo u sirokom luku, sto se mene tice. foff

Link to comment
22 minutes ago, roksi said:

 

uhh. zabole me samo tako. jebe mi se zivo da li me se spomilnje ili ne. uopste ne znam odakle ti takva suluda ideja. samo izvoli, ja svojim putem a svi ostali svojim. totally happy with that. kakav kretenizam :isuse:

 

 

 

+milion, mate

skroz bljak - samo u sirokom luku, sto se mene tice. foff

kad je bilo drugacije?

12 minutes ago, roksi said:

@noskich blago tebi ko te pravda :D

opet manipulises cak sa "krvnim" neprijateljem

kakva provala oblaka

 

 

Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

kad je bilo drugacije?

opet manipulises cak sa "krvnim" neprijateljem

kakva provala oblaka

 

krvnim neprijateljem? kada bih ja imala takve, ti bi bio daleko blizi tome nego sto je to noskic. ali ja nemam vremena u zivotu za tako nesto.

 

ja noskica uopste ne smatram tako. naprotiv. samo mislim da siri neistine bazirano na sopstevnom iskustvu - odnosno, i zapravo tacnije, na zeljama koje nisu imale prodju u stvarnosti. 

 

tako da (ponovo!) itekako gresis.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...