Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Al najjače je što ne može da proda to što ima i odseli se gde želi, jer zaboga mora da naplati uloženi trud, a ionako mu drimlendije ne odgovaraju, u jednoj nema dovoljno budista, u drugu (inače raj za budiste i ostale religije pod tolerantnim drugom Kimom) ne primaju...

Link to comment
Svako po 3. Jedan glavni i dva sporedna.


Dočim ja trošim za trojicu. Jedan glavni odmor i dva sporedna. Vidiš ti to moj Noskiču, nas dvojica goloruki sa ovih dvadeset prsta grčevito održavamo ekonomiju in the black. Ako nas se sete za Australia Day, sete se...
Link to comment
38 minutes ago, Time Crisis said:

 

Čemu toliko poslova?

 

Za mene pored glavnog posla vec skoro godinu dana on and off predajem engleski stranim studentima. Hocu da steknem iskustvo jer ce mi to koristiti; ma gde bio na planeti mogu se time baviti ako bude zelje i potrebe. A magacin sam zadrzao zarad fizicke aktivnosti, ali sam tamo smanjio za jedan dan.

 

A zena pored glavnog sada menja drugaricu na njenom vecernjem poslu jer je ova otisla privremeno iz Australije, a treci su joj dodatne smene kod drugog poslodavca - isti posao kao glavni.

Link to comment
31 minutes ago, papapavle said:

Al najjače je što ne može da proda to što ima i odseli se gde želi, jer zaboga mora da naplati uloženi trud, a ionako mu drimlendije ne odgovaraju, u jednoj nema dovoljno budista, u drugu (inače raj za budiste i ostale religije pod tolerantnim drugom Kimom) ne primaju...

 

Hocu da se odselim onda kada budem bio siguran da necu biti primoran da se opet vracam. 

Link to comment
3 minutes ago, noskich said:

Hocu da se odselim onda kada budem bio siguran da necu biti primoran da se opet vracam.

 

Koja je to cifra, ukupno svi aseti prevedeni u aussie dolare? Koliko računaš da ćeš trošiti godišnje?

Link to comment
2 hours ago, papapavle said:

pa ako treba da odradimo i crowdsourcing

 

Sram te bilo, ne pratiš pažljivo ovu svetu temu :)

 

Evo podsećanja, probao sam ja to, ali slabo rodila emPPPatija prošle godine, još mi i temu preko noći obrisalo. Tužni rezultat 17 meseci kasnije je da Noskič umesto dva radi tri posla.

 

On 19.1.2018. at 10:46, peralozac said:

Otvorio sam novi topik, ali evo i ovde:

 

Dragi forumaši dobre volje,

 

https://igg.me/at/noskich/x

 

Solidarity over Plutocracy! - Solidarnošću protiv plutokratije!

 

Poor Noskich lives in a ghetto, forced to share his shack-like rented house with the roommates. In order to survive, poor Noskich has two low-paying jobs and spends four hours commuting every single day. Help poor Noskich!

 

Siroti Noskič živi u getu u iznajmljenoj montažnoj kući koju je primoran da deli sa cimerima. Da bi preživeo, siroti Noskič radi dva slabo plaćena posla i svakog dana provede četiri sata putujući. Pomozimo sirotom Noskiču!

 

Ko može - neka donira koliko može.

Ko ne može - ovo je topik gde se Noskiču mogu ostaviti tople poruke podrške.

 

Delite dalje i hvala unapred na svim prilozima!

 

Link to comment
2 hours ago, noskich said:

Nije pristojno drugima zagledati u novcanik.

 

 

 

Nisam pitao koliko imaš, već koliko bi voleo da imaš u novčaniku.

Link to comment
5 hours ago, noskich said:

Nije pristojno drugima zagledati u novcanik.

 

 

 

 

Zašto nije?

Mis'im, pogotovo u ovom topiku gde je novčanik glavna tema.

A vidim da si ti pokrenuo topik.

Pa šta hoćeš? Da se jebeš al' da ti ne udje?

Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

Mis'im, pogotovo u ovom topiku gde je novčanik glavna tema.

 

:lolol:

 

5 hours ago, peralozac said:

Nisam pitao koliko imaš, već koliko bi voleo da imaš u novčaniku.

 

Hehehe, al' si namazan: u tom slučaju bi mog'o znati koja je to cifra ispod koje nema kad™ ode.

 

11 hours ago, roksi said:

bravo, u centar! ovaj topik postade noskichev humblebragging.

 

@roksi A vidi ovo (amateri su mislili da se on cijelo vrijeme žali na nešto):

 

8 hours ago, noskich said:

Nijedno. Konstatacija.

 

:fantom:

Link to comment
On 16.6.2019. at 3:36, noskich said:

 

Za mene pored glavnog posla vec skoro godinu dana on and off predajem engleski stranim studentima. Hocu da steknem iskustvo jer ce mi to koristiti; ma gde bio na planeti mogu se time baviti ako bude zelje i potrebe. A magacin sam zadrzao zarad fizicke aktivnosti, ali sam tamo smanjio za jedan dan.

 

A zena pored glavnog sada menja drugaricu na njenom vecernjem poslu jer je ova otisla privremeno iz Australije, a treci su joj dodatne smene kod drugog poslodavca - isti posao kao glavni.

 

Koliko radnih sati imaš u danu ili nedelji sve ukupno?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...