Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Recimo, ne znam ništa o pozorištu, ali nekako sam znao da stvari stoje ovako (sa tim predstavama koje dolaze).  Nekako izgledaju baš kao onaj papagaj iz Monti Pajtona, prikucan za prečku. (EDIT. Bez da sam ih gledao, ofkors.)

 

Tako i ja isto, samo nije bilo pozoriste nego koncert Nika Kejva, i nije bio papagaj iz Pajtona, neko plakat za njegov koncert. Prosto se videlo da nece da valja, pa nisam otisao. A ni CD nisam kupio, ofkors. Kako moze CD da valja kad koncert ne valja?

Link to comment

Ovde se često održavaju razni koncerti na otvorenom, što kao jednodnevni festivali sa puno izvođača tipa Big Day Out (na stadionu u Houmbušu) ili u

Pre mnogo godina sam citao u muzickoj stampi o Big Day Out festivalu, i ostala mi je u secanju opaska novinara:

 

"Big Day Out crowd shows you what England could have been, if it had access to sun and good dental care..."

 

edit; good job, G&S. 

Edited by ObiW
Link to comment

Nominalan iznos plate nista ne govori po sebi dok se ne uporedi sa zivotnim troskovima. A ko pogleda statistiku duga u Australiji na ABS sajtu recimo videce da nacija nikada u istoriji nije bila zaduzenija i u smislu kredita za kuce i kreditnih kartica I ostalih dugova. Tako da nije zlato sve sto sija. A to da nema starijih ljudi koji zive sa cimerima moram da vas demantujem. U oglasima uvek moram da stavim maksimum 35 godina starosti jer ima masa interesenata od 40 do 80. A sa njima sam imao lose iskustvo tako da ih necu.

Link to comment

aha.

sad cemo ozbiljno da raspravljamo o tvrdnji da 80%-90% ljudi u AUS jedva prezivljava i odrice se osnovnih stvari potrebnih za zivot? kako da ne, indulge yourself.  

 

edit: e stvarno, noskich, cak i da je od tebe, mnogo je. tvrditi ovako nesto je u najboljem slucaju arogantno, u najgorem bezobrazno. jel ti znas sta znaci "jedva prezivljavati i odricati se osnovnih stvari"? dabogda se svi na svetu patili i jedva prezivljavali sa dugom na kreditnoj kao sto se muci tih 90% australijanaca. izgubio si perspektivu skroz.

Edited by Aineko
Link to comment

He he, taj deo ovdašnje situacije nakon 25 godina bez recesije (kažu da je po tome samo Holandija sa 26 godina u nekom periodu bolja od Australije) je najbolje odavno opisao Branimir Džoni Štulić:

 

Čini mi se

rođače

da je standard pokvario ljude

jedu govna i

sanjare

 

A jedan ovdašnji zajebant (koji imtira Erika Banu koji imitira Marka Rida tj. Čopera) to kaže ovako:

 

https://www.youtube.com/watch?v=unkIVvjZc9Y

 

SaE

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...