Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

5 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Tehnički to je tačno, lokal nije u tvoje ime, ali svejedno od njega si imao dovoljno da se pomogneš oko studiranja, i sad da platiš solidan smeštaj u Sidneju.

 

SaE

 

Smestaj u Sidneju ne placam od pocetka 2009-e. Nikakav novac iz Srbije nisam primao od odlaska iz iste. Za rodjendan mi posalje rodbina nesto simbolicno, uvek sam govorio da ne treba, ali ne vredi govoriti. Ako te bas zanima.

Edited by noskich
Link to comment

Dakle, došao si bez ičega?

Pa to je prilično glup i neoprezan način dolaska na drugi kontinent.

Ja ne bih tako uradio, povukao bih sve što mogu.

 

Dobro si prošao. Raduj se.

Link to comment
12 minutes ago, Bujodrag said:

Veruj mi, ta lepa fraza nije nimalo tačna. Kao i većina popularnih faza.

 

Nema sta da ti verujem. Pre odlaska sam radio za 300 eura. Kada sam bio platio kiriju, rezije i prevoz nisam imao dovoljno ni za hranu, pa mi majka penzionerka slala da se dopunim.

Link to comment
26 minutes ago, ObiW said:

Tri kofera i 50 hiljada dolara za školarinu. Praktično bez ičega.

 

Malo sutra 50 hiljada. Imao sam dovoljno za prva dva semestra skolarine, za zivotne troskove nedovoljno. Dok nisam preuzeo ugovor nad kucom kada su se stari cimeri iselili ziveo sam za 80 dolara nedeljno u sobi bez prozora. Kupim dzak 10 kila krompira pa jedem krompir svaki dan. Tako je to bilo.

Link to comment

Tako je to kad se ne sećaš kad si šta rekao. Pre 3-4 godine si spomenuo cifru od 50 hiljada, kao poklon od imućnog poznanika. Drugačije ne bi video Australiju.

Edited by ObiW
Link to comment
6 minutes ago, noskich said:

Kupim dzak 10 kila krompira pa jedem krompir svaki dan.

 

Eh kolega, lako mi je tako. Mi kad smo došli u Australiju kupili smo jedan krompir i jeli ga narednih 10 godina.

 

 

Link to comment
Just now, peralozac said:

 

Eh kolega, lako mi je tako. Mi kad smo došli u Australiju kupili smo jedan krompir i jeli ga narednih 10 godina.

 

 

 

To su lovacke price, ovo sto ja pricam je najozbiljnije.

Link to comment
2 hours ago, noskich said:

Netacno, on je pomogao sa 8,000 eura. Skolski prijatelj moje majke.

Evo ti nadji gde se pominje 50,000, izvoli. Pa postavi, da vidimo.

Sta ima da gledamo? Tad je bilo 50 hiljada uz dvonedeljni stopover u Seulu kod druga, sad je 8 hiljada i direkt na guljenje krompira dok se nije zaimalo za pirinač. Za 5-6 godina ce da bude da si doplivao do Sidneja, od imovine si imao peraja i masku.

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Sta ima da gledamo? Tad je bilo 50 hiljada uz dvonedeljni stopover u Seulu kod druga, sad je 8 hiljada i direkt na guljenje krompira dok se nije zaimalo za pirinač. Za 5-6 godina ce da bude da si doplivao do Sidneja, od imovine si imao peraja i masku.

 

Pa ako je bilo gde je? Ja kazem da nije, ti kazes da jeste, pa ako jeste pokazi gde je. 

Edited by noskich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...