Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ahahaha, kolega je kralj neopevani. Podigao umetnost čak-a-sikiovanja na novi nivo - kažeš istinu!

 

20180523002.JPG.8d447ea1fe90cdaa1948cbbc1e10a4df.JPG

 

P.S. "Chuck a sickie" - used in Australia. Means to take a day off sick from work when you are fine. Mate, I couldn't be arsed going to work today. I might chuck a sickie.

Link to comment

more than 250,000 women over the last five years have been asked for “adult arrangements” in exchange for housing.

UK Millennials lack a living wage, therefore, this generation sees nothing wrong in offering their bodies to landlords for a roof over their heads.

 

http://theantimedia.com/rent-for-sex-landlords-exploit-broke-millennials/

 

 

 

Edited by noskich
Link to comment
On 8.5.2018. at 15:36, Time Crisis said:

 

 

Eto, što ti nisi "svoj čovek u svojoj zemlji" ili to preporučujuš svima osim sebi? :lolol:

 

Bio bih i ja svoj covek u svojoj zemlji da moja zemlja napreduje svakim danom kao Vijetnam, Tajland i ostali, a ne umire i pretvara se u Moldaviju svakim danom.

Link to comment
8 minutes ago, noskich said:

 

Bio bih i ja svoj covek u svojoj zemlji da moja zemlja napreduje svakim danom kao Vijetnam, Tajland i ostali, a ne umire i pretvara se u Moldaviju svakim danom.

 

Čisto sumnjam da u to i sam veruješ. :)

Link to comment
6 minutes ago, Time Crisis said:

 

Čisto sumnjam da u to i sam veruješ. :)

 

U sta da verujem? Da Srbija nazaduje svakim danom a da Vijetnam, Tajland i gotovo sve azijske zemlje u razvoju napreduju? U to ne mora da se veruje, to je cinjenica.

Tajland je zemlja sa najnizom stopom nezaposlenosti na svetu, a Bangkok najposeceniji grad na planeti. Pametnom dosta.

Edited by noskich
Link to comment

Screen-Shot-2018-03-03-at-7.19.49-AM-102

 

Screen-Shot-2018-03-03-at-7.24.03-AM.png

 

 

Gledam te sa kojima radim u magacinu. Kako se ovi sto i dalje veruju u tu ideju o "dobrom zivotu na Zapadu", dogmu ciji su Srbi takodje pravoverci, muche da dobiju papire pa posle da uzmu na kredit neke rupe radeci po 2-3 posla. Dok ovi pametni dodju, dele sobu sa troje ljudi, spavaju na vojnickim krevetima, jedu rezanca svaki dan, i isto tako rade koliko god mogu, ali zato nakon 2-3 godine se vrate kuci, podignu kucu i otvore mali porodicni biznis.

E to moze u zemlji koja napreduje, ne moze tamo gde je guzva na pijaci samo kada se udele penzije pa posle tajac mesec dana do sledece runde. Ali to je vec za temu:

 

Edited by noskich
Link to comment
32 minutes ago, noskich said:

 

U sta da verujem? Da Srbija nazaduje svakim danom a da Vijetnam, Tajland i gotovo sve azijske zemlje u razvoju napreduju? U to ne mora da se veruje, to je cinjenica.

Tajland je zemlja sa najnizom stopom nezaposlenosti na svetu, a Bangkok najposeceniji grad na planeti. Pametnom dosta.

 

S tim što sad (i odavno već) imaš u Srbiji definitivno ne bi morao da radiš u magacinu. :)Inače ne znam šta ti znači to sa razvojem, zar ti ne beše sasvim dovoljno da imaš krov nad glavom i čeprkaš nešto u bašti, kakav sad razvoj, zar da Beograd, Niš ili Subotica budu kao Seul, Melburn ili ne daj bože Sidnej? :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...