Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Zive dvojica, ali gradjevinska industrija navodno cveta od onih koji ne zive tamo, ili kojima dete dodje na studije. Naravno pricam ono sto su mi rekli, nemam pojma.

Link to comment
10 hours ago, Fins fleet said:

Zive dvojica, ali gradjevinska industrija navodno cveta od onih koji ne zive tamo, ili kojima dete dodje na studije. Naravno pricam ono sto su mi rekli, nemam pojma.

Kačio ja linkove i 1 vrlo dobar tekst nedavno.

 

Meni i dalje neobično kad god vidim mladu Kineskinju za volanom novog Maseratija. Nekako uvek tu očekujem sredovečnog proćelavog Italijana/Grka u razdrljenoj košulji. Svet se okrenuo naopačke.

Link to comment

In New York in 2015, billionaire Shanghai financier Liu Yiqian paid $214 million for a 1918 Modigliani nude. He reportedly bought the picture with his American Express card, accruing enough frequent-flyer points to give him and his family free first-class travel for life.

 

:) 

Link to comment
7 hours ago, peralozac said:

In New York in 2015, billionaire Shanghai financier Liu Yiqian paid $214 million for a 1918 Modigliani nude. He reportedly bought the picture with his American Express card, accruing enough frequent-flyer points to give him and his family free first-class travel for life.

 

:) 

 

Smart.

 

Jedino sto 214 miliona poena nece bas da bude letenje u prvoj klasi zauvek...mada, zavisi koliko cesto lete :D

 

Link to comment

Strašno će se potresti kad potroši sve poene. Celih 100 miliška sekundi, dok se ne seti da ima parkiranu flotu džetova u hangaru na privatnom aerodromu :) 

Link to comment

Full communism can't come too soon.:sleep:

 

U jbnom njujorku služe piletinu poškropljenu zlatom, 1000 dolara porcija. 


Nevezano za to, da li se u Francuskoj još uvek proizvode giljotine.

Link to comment
8 hours ago, Indy said:

Meni i dalje neobično kad god vidim mladu Kineskinju za volanom novog Maseratija. Nekako uvek tu očekujem sredovečnog proćelavog Italijana/Grka u razdrljenoj košulji. Svet se okrenuo naopačke.

 

Samo varijacija na temu. :)

 

Quote

chelsea tractor

 

a big suv type car driven around chelsea by snooty rich bitches. Think range rovers going around a london street.

look at her in her chelsea tractor.

 

Edited by Time Crisis
Link to comment
1 hour ago, Indy said:

Full communism can't come too soon.:sleep:

 

U jbnom njujorku služe piletinu poškropljenu zlatom, 1000 dolara porcija. 


Nevezano za to, da li se u Francuskoj još uvek proizvode giljotine.

 

Dočim u jbnom Melburnu:

 

On 29.4.2018. at 13:25, Indy said:

Jaja benedikt, orandž đus, branč u fensi restoranu... cijena prava sitnica, 40 AUD (25 eu)...

 

:samogilja:

    Indy

 

:D 

Link to comment

No worries, izviniće ti se revolucionari i prišiti glavu kad shvate grešku :) 

 

Edit: prvo ovo drugo pa prvo ustvari!

Edited by peralozac
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...