Jump to content
IGNORED

Yoga


Elmer

Recommended Posts

eto, vidis. ja sam prirodno gipka, ali sam htela da budem jaka. hocu reci, ne idu svi na jogu zbog disanja i meditiranja, kako bi se dali zakljuciti, ako sam slusas gurue. za mene je yoga sport za jacanje misica, i prija mom egu sto sam uvek najbolja u istezanju, pa me to odrzava da ne odustanem. znaci, ne postoji psiholoski profil ljudi koji rade yogu, tj. ja nisam hipik angry.gif
sestro slatka, al si ti izbacila iz sebe sad gomilu stereotipa. tacno, ne idu svi na jogu zbog disanja i meditiranja, ali je disanje neophodan uslov da bi se izvukli neki benefiti iz iste. drugo, joga nije kompetitivni sport da bi merkala da li si se bolje isteglila od komsinice na susednoj ponjavici. finally, pola goldman sachsa radi jogu da bi prezivelo masinu za mlevenje mesa. ja mislila da investment banking tipovi sto vole pare i bonuse ne spadaju u hipike?
Link to comment
sestro slatka, al si ti izbacila iz sebe sad gomilu stereotipa. tacno, ne idu svi na jogu zbog disanja i meditiranja, ali je disanje neophodan uslov da bi se izvukli neki benefiti iz iste. drugo, joga nije kompetitivni sport da bi merkala da li si se bolje isteglila od komsinice na susednoj ponjavici. finally, pola goldman sachsa radi jogu da bi prezivelo masinu za mlevenje mesa. ja mislila da investment banking tipovi sto vole pare i bonuse ne spadaju u hipike?
jeste sestro slatka, ne treba da se meris s drugima, to ja sebi stalno govorila, ali me uvek truba da izadjem pre vremena iz poze, i tako mic-po-mic, napredujemo....u sustini u treningu napredujes kada odes iza onoga sto ti je prijatno, nisam sigurna da mozes da napredujes ako uvek prekines cim te smori. ja mislim da nas zato ti yoga i pilates teacheri zamajavaju pricom i disanjem, dok se koncentrises na to sto on prica i kako dises zaboravis na vreme koje prolazi i misice koji peku. kazem, ja benefit merim po tome koliko sam jaca nego sto sam bila ranije, i znam da imam benefit, jer sklekovi ne lazu :) sestro slatka, salila sam se za hipike :lol:. pa ja isla u gym na canary wharf-u mojne meni da pricas o investicijskim bankirima.
Link to comment
da sam seljacina, primetio bih da je ovaj klip odlican za bildanje, i to podlaktice.
Sad bar imamo crno na belo tajnu tvoje uspesnosti u obaranju ruku
Link to comment
kod mene je bilo sat i 15.
Тачно толико - кад је ћ-3 ишла на те течајеве, ја сам је возио па сам вала научио распоред :). У то време улази и загревање и опуштање, распакивање и паковање простирки итд, дакле од уласка до фајронта (мада обично уђу десетак минута раније а онда се на одласку распричају).
ja sam nekad davno probala da radim pilates iz knjige, pa sam ga tako radila par godina, pa kao super noga tamo, ruka ovamo. onda sam paralelno sa jogom krenula i na pilates u grupi i shvatila da je ono sto sam ja radila sama bilo sviranje kurcu, i da je stvar mnogo teza kada radis kako treba.
Jе ли то онај Пилат што је увео хигијену у римско право (прао руке или тако неки парни орган), или онај Пелетиз што му се име слично пише у енглеском?
Link to comment
pfff, uguglaj pilates i sve ces videti.
Ма, видео (чекао нешто на паркингу пред вежбаоном, а и један другар је направио неки двд са течајем), ал ми је још увек смешно како они то изговарају.
Link to comment
  • 2 weeks later...
mozda je i trudna, tesko je reciprego-breakdance.gif
:o Ja poceo , radio dva meseca, disao, istezao se - i shvatio da to nije za mene. Ono sto su neki radili sa lakocom vec na prvom casu ja nisam ni posle par meseci. Moji zglobovi kao da nisu dovoljno elasticni :mellow:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...