Jump to content
IGNORED

Yoga


Elmer

Recommended Posts

Nemoj tako hatori, ja mogu onu savasana da radim satima. (To je prema svetom Savi?)
tako je indy, bar ces biti skroz integrisan. :-)jedino ako nemas problem sa lumbalnim delom kicme, onda oce da prikolje. :-)
Link to comment
jel ti to kao probao pa znas razliku? ili se ko svaki srbin razumes u fudbal, politiku, pa dodo sad i u jogu? :-)
sto ne bi probao?pisemo o jogi, ne o svemirskim letovima. sve ovo i pisem iz licnog iskustva.na prvom treningu sam mislio da cu umreti.bukvalno.
Link to comment
moj cho'ek, koliko ti je trebalo vremena sa navigacijom instruktora pre nego si pocela sama?
da te ne lazem, nije mi mnogo trebalo da se otisnem u nezavisne vode. ali je dobro da cak i kad dugo vezbas sama povremeno odes na neki cas, cisto da te malo provere.
Link to comment
sto ne bi probao?pisemo o jogi, ne o svemirskim letovima. sve ovo i pisem iz licnog iskustva.na prvom treningu sam mislio da cu umreti.bukvalno.
ok, ako si hteo da umres, onda je u redu. :-)ja sam na prvom poludela, a posle htela da 'mrem. imala sam upalu kvadircepsa sigurno 4 sesije. posle je bilo manje-vise ok.
Link to comment
cudaci i psihopate ako mene pitas...
cudno, ja bih rekla sto i ti(iskljucujuci psihopate) za ljude koji u trenutku zemljotresa sede za kompjuterom i opisuju kako podrhtava zemlja
Link to comment
u principu, jeste najbolje ici kod nekog ucitelja joge, mada, ima ih svakakvih.uglavnom svi mogu da stave nogu iza glave, al rekoh to nije poenta.s druge strane, ne valja ni ako krenu da dave s nazivima vezbi, cakrama i slicno,jer je i to, po meni, nepotrebno skretanje paznje sa sustine - da se bude sada i ovde kroz vezbanje joge.
hattori mudro zbori.
Link to comment
sto ne bi probao?pisemo o jogi, ne o svemirskim letovima. sve ovo i pisem iz licnog iskustva.na prvom treningu sam mislio da cu umreti.bukvalno.
koji si ti gej. i to precanski.
Link to comment
ok, ako si hteo da umres, onda je u redu. :-)ja sam na prvom poludela, a posle htela da 'mrem. imala sam upalu kvadircepsa sigurno 4 sesije. posle je bilo manje-vise ok.
krenuo na jogu jer je moja ukocenost postala alarmantna.ocekivao sam da ce biti borbe, ali nisam mogao ni pretpostaviti da cu se toliko muciti.a ne bi se ni mucio da mi je ova pamet. nego ono, radi se u grupi, i daj da ne budem najgori, pa zapni ko budala. onaj pas koji gleda dole mi bio najgori.nocima sam imao nesnosne bolove u ramenima zbog tog sranja.jebo ga ko ga izmisli.<_<
Link to comment
Capoeira Girl
najteži prvi trening ikada - kapoera. Toliko su me bolele noge, koje su mi najjači deo tela, da to nije bilo normalno.Izvin'te na offtopicu.ontopic - koliko traje jedna joga seansa (trening) u školi ? volim da radim solo, jako sam pažljiv u tome, pošto učim sa videa uvek prvo prostudiram pokrete koji se rade pa onda radim sam (a i nije ništa komplikovano, ovo što ja radim), ali bih rado prešao na viši nivo ^_^
Link to comment
krenuo na jogu jer je moja ukocenost postala alarmantna.ocekivao sam da ce biti borbe, ali nisam mogao ni pretpostaviti da cu se toliko muciti.a ne bi se ni mucio da mi je ova pamet. nego ono, radi se u grupi, i daj da ne budem najgori, pa zapni ko budala. onaj pas koji gleda dole mi bio najgori.nocima sam imao nesnosne bolove u ramenima zbog tog sranja.jebo ga ko ga izmisli.<_<
eto, vidis. ja sam prirodno gipka, ali sam htela da budem jaka. hocu reci, ne idu svi na jogu zbog disanja i meditiranja, kako bi se dali zakljuciti, ako sam slusas gurue. za mene je yoga sport za jacanje misica, i prija mom egu sto sam uvek najbolja u istezanju, pa me to odrzava da ne odustanem. znaci, ne postoji psiholoski profil ljudi koji rade yogu, tj. ja nisam hipik angry.gif
Link to comment
najteži prvi trening ikada - kapoera. Toliko su me bolele noge, koje su mi najjači deo tela, da to nije bilo normalno.Izvin'te na offtopicu.ontopic - koliko traje jedna joga seansa (trening) u školi ? volim da radim solo, jako sam pažljiv u tome, pošto učim sa videa uvek prvo prostudiram pokrete koji se rade pa onda radim sam (a i nije ništa komplikovano, ovo što ja radim), ali bih rado prešao na viši nivo ^_^
kod mene je bilo sat i 15. ja sam nekad davno probala da radim pilates iz knjige, pa sam ga tako radila par godina, pa kao super noga tamo, ruka ovamo. onda sam paralelno sa jogom krenula i na pilates u grupi i shvatila da je ono sto sam ja radila sama bilo sviranje kurcu, i da je stvar mnogo teza kada radis kako treba.
Link to comment
eto, vidis. ja sam prirodno gipka, ali sam htela da budem jaka. hocu reci, ne idu svi na jogu zbog disanja i meditiranja, kako bi se dali zakljuciti, ako sam slusas gurue. za mene je yoga sport za jacanje misica, i prija mom egu sto sam uvek najbolja u istezanju, pa me to odrzava da ne odustanem. znaci, ne postoji psiholoski profil ljudi koji rade yogu, tj. ja nisam hipik angry.gif
moze i tako da se radi, ali to onda nije joga nego stretching.:D
Link to comment
moze i tako da se radi, ali to onda nije joga nego stretching.:D
pa, sad ti kazem, za mene su to vezbe za jacanje misica! slusam ja njega za disanje, ali imam problem sa alergijama, pa kada mi je nos u prasini na podu, ne mogu uvek da disem na nos kako on hoce. ali sam definitivno odlazila na yogu zbog jacanja i rekreacije, a ne meditacije. meditacija dodje posle, u sauni. dobro, nije bas meditacija, ali je opustanje.a jel probao neko onu jogu sto se radi u sauni?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...