Jump to content
IGNORED

Zemljotres od 9 stepeni Rihtera u Japanu, 11.03.2011


dig_chohano

Recommended Posts

All but two of Japan's 50 reactors have been offline since the March 2011 magnitude-9.0 earthquake and ensuing tsunami triggered multiple meltdowns and massive radiation leaks at the Fukushima Dai-ichi nuclear power plant, about 160 miles northeast of Tokyo.
Izmišljaju, rek'o jojojojogi onomad da sve funkcioniše besprekorno™ i da nema po život smrtonosno ozračenih i da se roaming čita ro-ming i da gps uređaj mora da se kupi za svaku zemlju posebno zbog ro-ming-a -_-
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    365

  • Аврам Гојић

    104

  • ToniAdams

    59

  • borris_

    56

Nasao nove ortake pa nas sad ne poznaje

5. oktobar, dan kada se sete Dzoa, druge dane ko me yebe, kako zivim, to ja znam.Vidi tamo, 3 ortaka moja nesto rade.2013dzobagerista02.jpgRuse zgradu:2013dzobagerista03.jpgA kad su sakure cvetale, pre 6 meseci, bila je tu, mislio sam trajace 100 godina. Tako je to u Japanu, 30 godina i rushi:2013dzobagerista04.jpgNego, sto samo ono dosao...a, da: za ovo sto imamo smo se cak i borili. Sedeo sam u bageru i mislio "jooj, samo da me mama vidi".2013dzobagerista01.jpghttp://www.srbijadotokija.com/forums/showthread.php?6-Foto-za-danas/page54
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...