Jump to content
IGNORED

Zemljotres od 9 stepeni Rihtera u Japanu, 11.03.2011


dig_chohano

Recommended Posts

Odlučno negiram da sam teoriji o povezanosti blizine Meseca sa zemljotresom ikada davao i trunku kredibiliteta, iako sam još pre tri sata napisao "Zanimljivo". Razlog? The Sun, naravno, i naslovi masnim crnim mamojebački velikim slovima:Did supermoon spark quake?

moon_1267391a.jpg'Danger' ... supermoonJAPAN'S devastating earthquake comes just days after a warning that an extreme "supermoon" would spark chaos across the globe. "That extreme supermoon was a new moon. So be forewarned. Something BIG could happen on or around this date." (Savršeno. Nije dosta što su napisali BIG velikim slovima, morali su i da bolduju.)

Značajniji komentari:The seven seals are open!2:22PM, Mar 11, 2011matty666how do we really know what the moon can do. its wasnt that long ago the greatest minds in the world thought the world was flat.. the moon can do very strange things that we dont understand. on a full moon , i used to employ extra door staff as there was always more trouble. if the moon can move an ocean it can do strange things to the human body. after all the human body is made up of mainly water. 0 0 2:37PM, Mar 11, 2011spursruss :isuse:Idem sad i da čitam komentare na vesti na našim tabloidima. Glavu dajem da pominju kraj sveta 2012, Kremanske zapise, jupiter u trećoj kući, gnev Božji koji se sručio na Japan zbog spora sa Rusijom oko Kurilskih ostrva i verovatno nešto o bar jedan o Amerikancima uz "ko razume, shvatiće".

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    365

  • Аврам Гојић

    104

  • ToniAdams

    59

  • borris_

    56

nikola [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:08:58)HAARPJos jedno delo HAARP-a. http://www.atlantean...d-by-haarp.htmlTagore [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:58:19)TestPitajte Francuze zašto su atomskim testovima uništili tektonsku ploču Pacifika... Novi Zeland, Filipini i Japan leže na istoj.neko [neregistrovani] (11. 03. 2011, 15:06:37)podsetnikJapan je priznao nelegalnu teroristicku drzavu Kosovo.Омега [neregistrovani] (11. 03. 2011, 10:02:40)Време је исцурило!!!

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
...
Yoyogi, jesi ovo ti slikao?I daj malo više kako je generalno u gradu? Panike pretpostavljam da nema, verovatno od malih nogu uče decu šta i kako.
Link to comment
nikola [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:08:58)HAARPJos jedno delo HAARP-a. http://www.atlantean...d-by-haarp.htmlTagore [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:58:19)TestPitajte Francuze zašto su atomskim testovima uništili tektonsku ploču Pacifika... Novi Zeland, Filipini i Japan leže na istoj.neko [neregistrovani] (11. 03. 2011, 15:06:37)podsetnikJapan je priznao nelegalnu teroristicku drzavu Kosovo.Омега [neregistrovani] (11. 03. 2011, 10:02:40)Време је исцурило!!!
Reci mi da se zajebavaš...(još nisam pogledao)
Link to comment
Reci mi da se zajebavaš...(još nisam pogledao)
ne zajebavam se bre, ne bih se ovde sprdaoto je rana zetva, bice jos
Link to comment
Idem sad i da čitam komentare na vesti na našim tabloidima. Glavu dajem da pominju kraj sveta 2012, Kremanske zapise, jupiter u trećoj kući, gnev Božji koji se sručio na Japan zbog spora sa Rusijom oko Kurilskih ostrva i verovatno nešto o bar jedan o Amerikancima uz "ko razume, shvatiće".
Pa, video si slike dok je drmalo. Mnogo slabiji zemljotres je ubio 230,000 ljudi na Haitiju.Takav isti (kao Haiti), u San Francisco, 56 ljudi.Nesreca jeste samo govori koliko su lokalci bili spremni za to.
Link to comment

jebo te, sad citam da je jezgro reaktora i dalje vruce iako je reaktor ugasen. naredjena je evakuacija ljudi iz okoline nuklearne centrale. nemam pojma sta to znaci, ali daj vise nek se ohladi to cudo.

Link to comment

kako ja mrzim te cunamije :ph34r: mislim naravno i zemljotrese kao takve, ali oni su manje-više lokalni dok se ovaj andrak širi jako daleko + jako brzo + je užasan...

Link to comment

kurir:

Toga sam se i bojala, a podsetila bih da je HAARP izazvao još jedan razoran zemljotres u Japanu u gradu Kobeu (poznat po zimskim olimpijskim igrama) i to 1995. godine. Očigledno je da izazivanje potresa nije nikakav problem. Ponekad pomišljam da je to glavno oružje kojim Novi svetski poredak drži u pokornost čovečanstvo. Nadam se da nisam u pravu!
priruda je mala maca spram zle amerike Edited by morgana
Link to comment
TOKIO, 11. marta (FENA) - Putnički voz s nepoznatim brojem putnika nestao je u cunamiju izazvanim razornim potresom koji je u petak pogodio Japan. Ovaj voz se u trenutku potresa, koji je izazvao talase visine do deset metara, nalazio u blizini stanice Nobiru na liniji Sendai-Ishnomaki.
Link to comment
nikola [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:08:58)HAARPJos jedno delo HAARP-a. http://www.atlantean...d-by-haarp.htmlTagore [neregistrovani] (11. 03. 2011, 13:58:19)TestPitajte Francuze zašto su atomskim testovima uništili tektonsku ploču Pacifika... Novi Zeland, Filipini i Japan leže na istoj.neko [neregistrovani] (11. 03. 2011, 15:06:37)podsetnikJapan je priznao nelegalnu teroristicku drzavu Kosovo.Омега [neregistrovani] (11. 03. 2011, 10:02:40)Време је исцурило!!!
Obrati paznju na komentare na youtube-u.Gomila stranaca se bukvalno sprda sa ovim uzasnim dogadjajem,i to gluposti tipa da je ovo osveta za sve delfine i kitove koje su Japanci poubijali :isuse: Frapiran sam i ne mogu da verujem sta sam citao od idiotskih komentara.Gori su cak i od ovih nasih debila.
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...