Jump to content
IGNORED

8. mart soundtrack


kgmr

Recommended Posts

a kad guglu pocinje danas?
Tjah, ako mogu da snime najveće svetske metropole, mogu valjda da srede i regionalne vremenske zone?
Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    11

  • pacey defender

    10

  • woodooinstalater

    10

  • Schmeling

    9

Ovo mi izaslo danas na Fejsu, citat Duska Radovica: Žene ništa nisu postigle. Nekada su bile neravnopravne sa pravim muškarcima, a sad su ravnopravne sa nikakvim. :D

Link to comment
Ovo mi izaslo danas na Fejsu, citat Duska Radovica: Žene ništa nisu postigle. Nekada su bile neravnopravne sa pravim muškarcima, a sad su ravnopravne sa nikakvim. :D
lepo, al nejasno ko sve treba da se uvredi ^_^
Link to comment
ju! pravda za nikakve mushkarce. i oni su ljudi, kakvi takvi ^_^
Ipak je danas Dan žena (tj Žena), dajte da ne pričamo o nikakvim muškarcima...Ajmo pričati o nikakvim ženama...
Link to comment
perfidni su, ne nasedaj! i mene su pustili, javljam se sa radnog mesta (na kojem cu biti do veceras).
eh. dok su davali neke pare i pushtali, ja ostajala da radim.pare troshila, razume se.sad samo pushtaju. i glupi su.(pametna sam. radim kod kuce ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment

opasan je to praznik. ja sam prvu zenu upoznao 8 marta pre 8 godina. djavo i dosada me naterase krenuti sa komsijom (koji je samo svratio na pice) u sitne sate da cestitamo zenama diljem nasih sitnosatnicarskih kota. za 8 godina nista se nije promenilo2195.jpg

Edited by banecare1
Link to comment

Drage dame, iako nam niste čestitale 22. decembar, od srca vam želim srećan praznik. U to ime, popićemo po jednu čašicu za Klaru, Rozu, Kleopatru, Majku Terezu i sve istaknute žene kojih se uspemo setiti.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...