Jump to content
IGNORED

8. mart soundtrack


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    11

  • pacey defender

    10

  • woodooinstalater

    10

  • Schmeling

    9

jes ti to bezobrazan ili ti dosadno?
Smrtno sam ozbiljan, kao sto tema zasluzuje (ne zezam se, zaista, niti sam ironican).Ali se jedno pitanje namece samo po sebi: zasto se ti javljas?I to jos sa takvim pitanjem?Naime, ja sam u postu upotrebio - mnozinu.
Link to comment
Smrtno sam ozbiljan, kao sto tema zasluzuje (ne zezam se, zaista, niti sam ironican).Ali se jedno pitanje namece samo po sebi: zasto se ti javljas?I to jos sa takvim pitanjem?Naime, ja sam u postu upotrebio - mnozinu.
trebalo da sačekam da nas se skupi više pa da ti se zajedno obratimo? :unsure:javljam se zato što sam penila&penušala braneći prava manjina na topiku homofobija, prozvao si mesmrtno sam ozbiljna, čemu dakle prozivka?
Link to comment
trebalo da sačekam da nas se skupi više pa da ti se zajedno obratimo? :unsure:javljam se zato što sam penila&penušala braneći prava manjina na topiku homofobija, prozvao si mesmrtno sam ozbiljna, čemu dakle prozivka?
Ni iz jednog tvog posta nisam stekao utisak, ni naznaku, da penis&penusas. Naprotiv, bila si, koliko sam mogao da vidim, jedan od smirenijih i dobrocudnijih (ne zameri na izrazu) diskutanata.Mozda samo da neke stvari ne razumes. Ali to sam ti tamo i rekao, da ne trolujemo ovde.A prozivka mi na pamet nije pala. Tebi, iz nekog razloga - jeste.
Link to comment
Smrtno sam ozbiljan, kao sto tema zasluzuje (ne zezam se, zaista, niti sam ironican).Ali se jedno pitanje namece samo po sebi: zasto se ti javljas?I to jos sa takvim pitanjem?Naime, ja sam u postu upotrebio - mnozinu.
Prvo videh tvoj post i bilo mi je jasno da tu ne moze da bude mnozine. Samo jednina= Mioba.Prichamo ovde i o drugim stvarima, sponzorushe i nisu bile tako vazne.Zabalujev i ja smo pomenuli ministarke u spanskoj vladi ( a ima ih visheod muskih ), stavismo i fotose, ukljucujuci i ministarku odbrane koja jeu 7 mesecu trudnoce(bila).U demokratskim drustvima danas je samo po sebi razumljivo da zena moze da bude i predsednik drzave, a naravnoi predsednik vlade, ministarka inostranih poslova ili odbrane.To u Srbiji nije moguce.
Link to comment

za osmi mart treba svim zenama kupiti cetku i rukavice da ribaju kupatilo...ma sta ce im rukavice nek ribaju ovako...rukavice su privilegija...mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju...ko kosi a ko vodu nosi...ko nosi pantalone u kuci...pa ako se pobuni samarcina jedna se zvekne jer tako su su i turci cutali kad su ovi nasi poceli da dizu ustanke pa su morali da s vrste u tursku a eto mi se sad hvalimo da je sarma nasa

Link to comment

"Najgore je od svega sto isti oni koji su na topiku Homofobija penili i penusali braneci prava manjina, ne uvidjaju da je prica o 8. martu" - nije prozivka?! ok, razlikuje nam se razumevanje termina, ništa strašno.na homofobiji se raspravljalo, uglavnom, o gej zajednici & related issues. ne o 8. martu i položaju žena. nisam primetila nijedan jedini post iz tabora branitelja kom se može na bilo koji način imputirati neuviđanje problema položaja žena. al možda nam se opet razlikuju razumevanja, odnosno da ja neke stvari ne razumem...

Link to comment
"Najgore je od svega sto isti oni koji su na topiku Homofobija penili i penusali braneci prava manjina, ne uvidjaju da je prica o 8. martu" - nije prozivka?! ok, razlikuje nam se razumevanje termina, ništa strašno.na homofobiji se raspravljalo, uglavnom, o gej zajednici & related issues. ne o 8. martu i položaju žena. nisam primetila nijedan jedini post iz tabora branitelja kom se može na bilo koji način imputirati neuviđanje problema položaja žena. al možda nam se opet razlikuju razumevanja, odnosno da ja neke stvari ne razumem...
Ne bih rekao.Samo, ti nisi nasla za shodno da ovde kazes ma sta sto je bilo tema mog posta - ovde, takodje - nego si krenula da ispitujes ko je prozvan, penio&penusao.A da su zene manjina koja je u najobespravljenijem polozaju u zadnjih 200 godina u ovoj zemlji - jesu.To nisi komentarisala
Link to comment
Samo, ti nisi nasla za shodno da ovde kazes ma sta sto je bilo tema mog posta - ovde, takodje - nego si krenula da ispitujes ko je prozvan, penio&penusao.
sadržaj tvog posta se iscrpljuje u prozivanju, peni&penušanju na homofobiji i osmomartovskim sponzorušama.o tome ko je najobespravljenija manjina u poslednjih 200 godina smešno je licitiratiedit, stil Edited by mioba
Link to comment

neke stvari mi ovde nisu jasne.evo i živana se pita šta je to obesparavljena manjina. isto, teja kaže da neke stvari nisu moguće u srbiji. kako nisu?mislim da su u srbiji oba pola zakonski ravnopravna. i da ono što pejsija buni, ženska ljudska prava su ona ljudska prava koja se ne poštuju. pre svega unutar 4 porodična zida.kod poslodavaca imaš vrlo redukovana prava na svaku vrstu bolovanja pa i na ona zbog dece. i to bi osetio otac, jednako kao majka. kada se žene budu izborile za poštovanje u kući, kada ona izreka "il' me ženi il' tamburu kupi, u nešto se udarati mora" bude izazvala prezir a ne aplauz, kada bude izbijeno iz glave ono "mogla je moja majka (baba) šta tebi fali?", prestaće potreba za oim raspravama.jedino što država treba da uradi da sprovodi zakon kada je nasilje u porodici. da sudovi izriču maksimalne a ne kazne ispod minimuma. ostalo je sve kako treba. manje više i u glavnom.još jednom, sve najbolje ovdašnim ženskinjama.PS: šrimpe, ne zajebavaj.

Link to comment
neke stvari mi ovde nisu jasne.evo i živana se pita šta je to obesparavljena manjina.
ona koja ne uživa sva prava koja su na raspolaganju u državi, bez obzira na faktičko brojno stanje
Link to comment
sadržaj tvog posta se iscrpljuje u prozivanju, peni&penušanju na homofobiji i osmomartovskim sponzorušama.o tome ko je najobespravljenija manjina u poslednjih 200 godina smešno je licitirati
Nije smesno. U zemlji u kojoj, kako neko lepo objasni, zena mora da potpise blano raskid radnog odnosa, da ne trazim sada...Znas, teze je nego pre 200 godina, zato sto je vecina zena tada imala barem ekonomsko skloniste, da ga tako nazovem, od gladi, imala je smestaj.Uporedi to sa polozajem samohrane majke danas.Mozes da uporedis i neke druge parametre: danas je mnogo vise ekonomski samostalnih zena o cije ce glave prvo da se obiju (i obijaju se vec) posledice krize. Zene su povukle i na ledjima izvukle veci deo krize 90-ih. Itd, itd...Tako da nije bas (toliko) smesno.Stavi se u polozaj nezaposlene zene danas. Koja ocekuje od muzjaka novac cak i za cigarete.A pri tom joj se ni jedan kucni posao ne priznaje kao - odradjivanje tih istih cigareta.
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...