Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Sa drugog foruma:


Reizdanje albuma La Strada -s/t do kraja mjeseca izlazi, a do kraja godine* bi trebali napraviti i drugi album.

*Obzirom da su rokovi za izradu ploča otišli na 6+ mjeseci neće izaći ove godine sigurno.

Link to comment

Reizdanje Lune, sada kada sam uporedio sa originalom, zvucno cistije, ali je dinamika bolja na originalu. Ko ima original, a da malo krcka, nije neophodno reizdanje koje je ionako radjeno sa cda. 

Link to comment
On 19.6.2021. at 12:28, kurdi said:

kako ovo zvuci?

Upravo preslusavam i mogu da kazem da sam dosta prijatno iznenadjen pre svega iz razloga sto nisam mnogo ocekivao kada je u pitanju kvalitet zvuka . Deluje mi da zvuci malo mekse i prijatnije nego CD mada nisam uporedjivao. Dinamika solidna, basovi pristojni, gitara zvuci sjajno, publika i atmosfera savrseno uklopljeni .

Za nekog ko je fan (a ja to jesam) ovo je obavezna kupovina.

  • +1 2
Link to comment
On 19.6.2021. at 2:15, kurdi said:

no other (......)

 

 

Bukvalno za par minuta sam promašio priliku da kupim ovu ploču, neki lik me pretekao na berzi. Ne remaster nego neko staro izdanje. To je jedna od onih ploča koje su se počele pojavljivati u to vreme a koje vredi kupiti samo zbog jedne ili dve pesme.

 

 

Link to comment

Ono kad udjes u prodavnicu i odmah s vrata te sacekaju tri slajfne samo Krautrocka (dalje nisam stigao)... "Evo, odmah se vracam, cim namaknem 6-8 hiljada$ u kladionici";)

 

Mislim... sta ne uzeti? Na kraju odoh si po 1 falafel kebab, to mi je bila utesna nagrada.

 

20210712-122558.jpg

  • Wub 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...