Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

y4m9ulUWmMTakjki31Mh6eYX1qinbAwwkVlcXfv8

 

Nisam mogao da se otresem zvukova iz Twin Peaksa još od kako sam nedavno gledao Badalamentija kako govori o komponovanju Lorine teme. Danas se intenzivirala zvonjava u glavi, pa je smiraj dana pravo vreme.

 

y4mkff8mgyIsYbY4HGiu6ZET5hL7iDRFae_3RClD

 

Nakon TP, Makedonski biseri, što je uistinu biser ploča Nine Spirove. Na žalost, ona je preminula prošle godine i ne sećam se da li smo je i spomenuli na ovom pdf-u, jer bilo je toliko smrti. To će mi biti saundtrek za Putopise Rastka Petrovića.

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, Ras said:

y4m9ulUWmMTakjki31Mh6eYX1qinbAwwkVlcXfv8

 

Nisam mogao da se otresem zvukova iz Twin Peaksa još od kako sam nedavno gledao Badalamentija kako govori o komponovanju Lorine teme. Danas se intenzivirala zvonjava u glavi, pa je smiraj dana pravo vreme.

 

y4mkff8mgyIsYbY4HGiu6ZET5hL7iDRFae_3RClD

 

Nakon TP, Makedonski biseri, što je uistinu biser ploča Nine Spirove. Na žalost, ona je preminula prošle godine i ne sećam se da li smo je i spomenuli na ovom pdf-u, jer bilo je toliko smrti. To će mi biti saundtrek za Putopise Rastka Petrovića.

 

Putopis iz Afrike?

Link to comment

Danas mi je stiglo reizdanje Haustora. Nažalost, samo sam ga odložio, nisam ni otvorio, ni pregledao booklet.

Čekam da naleti neki duži komad slobodnog vremena, pa na miru da uživam... Stalno neka jurnjava...

 

  • +1 1
Link to comment

Jedan off posle brišite

 

Treba sutra da pošaljem LP ploče preko postexpresa kako da ih spakujem,da ih uvijem u neki papir,celofan ili karton 

Imali neko pravilo kako da se to skocka ? 

Link to comment
24 minutes ago, Fakundo Sava said:

Jedan off posle brišite

 

Treba sutra da pošaljem LP ploče preko postexpresa kako da ih spakujem,da ih uvijem u neki papir,celofan ili karton 

Imali neko pravilo kako da se to skocka ? 

clp-strongest-vinyl-record-mailer_7aa4693f-5ce1-46a3-a271-d1bf85c70ec9_700x700.jpg.302b8c1159dcf388dd1eef7abfddcbff.jpg

 

U karton i napraviš sličnu zaštitu za ivice kao na slici. Možeš umotati u pucketavu foliju pre no što staviš u karton.

I obavezno stavi 5-6 nalepnica LOMLJIVO

  • +1 1
Link to comment

U Srpskoj posti ne postoji idealna zastita. Najvise ce da pomogne molitva da sve bude dobro u obliznjoj crkvi. Drugar mi radi kao kontrolor u posti sa kojom da budem iskren nikada nisam imao problema za uskoro 30 godina saradnje, ali kada mi isprica kako se odnose prema paketima.... Te nalepnice Lomljivo nista ne znace. Puno srece. Ovo gore su bili predlozi kako bi trebalo spakovati, a u kom obliku ce stici na odrediste, tu pomaze samo molitva. :sad:

Link to comment

E ovako... uzmes 2 ona talasasta kartona koja su malo veca od ploce (recimo 35x35cm) i ukrstis ih da im ona rebra idu pod 90 stepeni .. ploce izmedju umotane u strec ili bubble wrap i onda lepo oblepis coskove nekom jacom lepljivom trakom (ja koristim onu srebrnu duct tape)

posle mozes da ojacas dodatno lepljenjem oko paketa cisto da mu das malo dodatne cvrstine

Edited by cartman
kucanje na 2 topika
  • +1 1
Link to comment

Ćao, imam neke heavy metal vinile trenutno na prodaju ako nekoga zanima:

 

- AC/DC - Dirty Deeds Done Dirt Cheap

- The Michael Schenker Group - Assault Attack

- The Michael Schenker Group - Built To Destroy

- The Michael Schenker Group - MSG

- Motorhead - 1916

- Accept - Restless And Wild

- Anthrax - State Of Euphoria

- Anthrax - Spread The Disease

- Anthrax - Among The Living

- Anthrax - Fistful Of Metal

- Overkill - Under The Influence

- Overkill - !!!Fuck You!!!

- Overkill - Taking Over

- Nazareth (2) - Razamanaz

- The Almighty - Powertrippin'

- Accept - Metal Heart

- Accept - Balls To The Wall

- Annihilator (2) - Never, Neverland

- Annihilator (2) - Alice In Hell

- Black Sabbath Feat. Tony Iommi -Seventh Star

- Black Sabbath - Attention! Black Sabbath Volume One

 

Svi su NM/M-, sem tri koja su VG+

 

Ako treba više detalja, može u inbox

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...