Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

12 hours ago, roksi said:

 

 

:D e moracu i ja da nabavim, ako nista bar zbog omota:)

 

Nije valjda da ne voliš Roxy M?

U nekom sam euforičnom raspoloženju, pa sam takve albume sinoć i birao (uključuje i VM).

Link to comment
10 hours ago, Ras said:

 

Nije valjda da ne voliš Roxy M?

U nekom sam euforičnom raspoloženju, pa sam takve albume sinoć i birao (uključuje i VM).

 

ma gde! samo su mi country life + avalon ipak favoriti (i donekle stranded od ranijih - iako bas volim eno-a:))

super i za vm-a :) 

Link to comment
On 25.2.2019. at 19:54, Parsons said:
poslednja isporuka...ima i diskova
 
     

 

 

super isporuka... oko pola imam i ja na vinilu, ali posebno me obraduje kad vidim stvari tipa hindu love gods i juncose (imam oba vinila)... te stvari kapiram samo ko je tada cuo... prepoznaje se (slusalacka) generacija. i victoria williams, mada to nemam, a imao sam nekad... mozda je u beogradu jos.

 

nesto me kacenje slika nerivira u novoj verziji safari-a/google-a, mnogo ima nekih koraka, ili ja nesto ne umem...

 

ali ovih dana sam i ja isao sistematski kroz roxy music i bryan ferry vinile, to mi je bas muzika za vinil.

a danas drljam kroz novije guided by voices albume, od kojih me pola uzasno frustrira neujednacenoscu, ali sta ces.

Link to comment
8 hours ago, kurdi said:

nesto me kacenje slika nerivira u novoj verziji safari-a/google-a, mnogo ima nekih koraka, ili ja nesto ne umem...

 

mozda da probas putem justpaste.me (tamo prikacis fotku i samo copy link, zatim paste ovde u post).

Edited by roksi
Link to comment
  • 2 weeks later...

napokon nasao polovan, a odlicno ocuvan warehouse songs and stories za 20 ojra u lokalnoj 2nd hand prodavnici, bas kao i the bridge tribute to neil young. onda sam skoknuo do berlina na produzeni vikend i uf...bolje da ne pominjem 

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Poslednja tura za ovaj mesec stigla a u njoj Around The Bend <3

 

8-D0-B2021-48-FF-493-F-9-F58-8-C06-F4093

 

uhh, kakav asortiman. ja bih sve to c/p na svoju policu. bas mi je drago za around the bend <3 

Link to comment
  • 4 weeks later...

 ide mi opasno na q svakogodisnji record store day sa preskupim, kao fol specijalnim i tendenciozno limitiranim izdanjima.

zato podska retkim nezavisnim prodavnicama ploca koje ne ucestvuju u vestacki napravljenom run-u.

nemam nijednu RSD plocu u kolekciji niti cu je primiti kao poklon 

 

Edited by Parsons
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...