Jump to content
IGNORED

SOČIVA


ToniAdams

Recommended Posts

Ja opet koristim ona neka Eyeye Bioxy. Podjednako su losa kao i sva ostala ali su nesto malo jeftinija pa sam zato uzeo. Zadnjih godina sam bacao pare na skuplja ali sve mi je isto, nema razlike.

Link to comment

jesi probao da narucujes sa poljskog sajta koji se pominje na topiku?

 

ja cu uzeti dnevna, sasvim je ok cijena u poredjenju sa mjesecnim koja kupujem ovdje, kad zaracunam i neku ustedu na tecnosti za odrzavanje.

Link to comment

Ja sam naručio daysoft jednodnevne i najpovoljnije. Pre njih sam nosio mesečne, ali kako često nosim i naočare, ove za jednokratnu upotrebu su mi povoljnije. Prvo sam uzeo silk, ali mi nisu baš legle, pa su mi iz CS poslali gratis klasik.

Inače moraću da kupim alergan opti kapi koje mi je i dr preporučila .

 

Sent from my HUAWEI Y210-0200 using Tapatalk 2

Link to comment
  • 2 weeks later...

el ima neko da je preso direktno sa mjesecnih na dnevna?

 

ima li bitne razlike u udobnosti? cenim da bi mi to bio sledeci korak.

 

 

(znam da je sigurno pisano o tome, ali pao mi pritisak pa mi se ne da traziti)

Link to comment

moguce je, po onom sto sam citala, da vid sa dnevnim nije ostar bas koliko sa mjesecnim. 

 

 

 

 

ja prelazim na dnevna u septembru. s onog poljskog sajta ne salju porudzbine u cg, mater im. ali u srbiju salju.

Edited by morgana
Link to comment

jebote, ja izgleda  ne znam da rabim ovaj sajt, aj vidi jel ima -6 ili -6ipo, nebilo ti zapovedjeno.

 

Jebo te kurac, -6 dioptrija  :huh:  Ja sa -2.5 ne vidim skoro nikako bez sociva i ljude prepoznajem bukvalno do metar razdaljine, a ovo je 2 i po puta gore  :o

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...