Jump to content
IGNORED

Montevideo bog te video (2010)


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    31

  • Caligula

    16

  • MocaVukotic

    15

  • ToniAdams

    13

Pa bilo bi lepo, za početak, da napišeš tvoje viđenje filma umesto tvog viđenja forumaša koje si već tri puta ponovio.edit: pardon, četiriedit2:steinse, pogrešno si me razumeo kada je o faktografiji reč.ne smeta mi odsustvo verodostojnosti, nego uverljivosti.

Edited by McCabe
Link to comment

dobro, svakako mogu da kazem da je film iznad srpskog proseka, da je simpatican, ali mi je ipak mnogo jaci utisak ostavio tilva ros koji sam gledao dan kasnije.

Link to comment

Pa evo neki se odmah uhvatili za tu faktografiju ko da svi oni holivudski spektakli sve to ispunjavaju.Ne nzam sta da dodam a sto nije napisao Steins film je jednostavno lep za tih dva sata i kusur zaboravis na sve probleme i uzivas. I ja uvvek volim da pogledam film koji nema veze sa onima koji preovladjuju u nasoj kinematografiji o teskom zivotu,sranjima itd ocu bre da se opustim a ovaj film to donosi. Sto se tice himne ja mislim da ona jeste malo preterana ali opet mislim da ce veliki broj klinaca koji su gledali i gledace ovaj film bas na taj nacin nauciti bar ovaj prvi deo koji se intonira.

Link to comment
Sto se tice himne ja mislim da ona jeste malo preterana ali opet mislim da ce veliki broj klinaca koji su gledali i gledace ovaj film bas na taj nacin nauciti bar ovaj prvi deo koji se intonira.
si ti jebeno ozbiljan? :lol:
Ti si novi ovde videces tek kakav forumasi imaju prefinjeni ukus kada su filmovi u pitanju. ;)
dosta interesantno viđenje stvari, čak i pošto je film dobio svoj topik Edited by korindjar
Link to comment

Ne znam da pisem one zajebane kriticarske recenice pa cu po naski. Isao sam da gledam sa dve zenske i mogu reci da smo se solidno ismejali, mada sam se zbog njih dve par puta i folirao da mi je smesno (uglavnom kad je Trifunovic baljezgao, nikako ne podnosim malog ljigavca). Daleko od toga da sam pao na dupe ali recimo da je filmic gledljiv i da mi nije zao para za kartu i dva potrosena sata. Ima i zenske, ima sve.

Link to comment

Prosto i jednostavno,ko nije gledao film neka ga obavezno odgleda i neka donese svoj sud,u najmanju ruku ce vam film biti simpatican...osim ako niste neki zajebano surov filmski kriticar.

Link to comment
žika todorović je najgore otaljao posao, dok je sergej preglumio jedno 15 puta preko svih ostalih. uleteo je na pola filma i krenuo da otima scene svima. kurac, dobar glumac krade, ne otima. ipak, glumački gledano, najniža tačka ovog filma je đuričko. za njim ide sergej, pa ove dve što igraju ribe moši i tirketu. prijatno iznenađenje su svi fudbaleri (nije to nešto posebno, ali nisam ništa dobro od njih očekivao), rekoh već pre svih viktor savić u ulozi milutinca (e on je krao kako dolikuje™). ipak, oni koji su možda i najviše postigli svojim ulogama su cile ilić i vojin ćetković. obojica su bili, kako bih rekao, faktor stabilnosti. ni od njih nisam ništa očekivao, obično njih dvojicu po defoltu ispljujem.
meni žika bio interesantan...ne znam ni ja što, valjda neuobičajena uloga za njega /od Fleke u Crnom Bombarderu/.Sergej je radio ono što /jedino/ najbolje zna - histerisanje. Ja to gotivim kod njega, opet bez nekog jakog razloga. Plus, kupio me sa onom forom sa Bugarinom :DE sad Djuričko Vs Ćetko.......mrtva trka...obojica su igrali stereotipove koje igraju u manje više svakom filmu /seriji/, Djuričko galamdžija i zajebant, a ovaj drugi zamišljen, umeren, pametan,pravi Brando :D.....veruj mi da njih nisam ni primetio pored brstine i mime i fuzbalera...
steinse, pogrešno si me razumeo kada je o faktografiji reč.ne smeta mi odsustvo verodostojnosti, nego uverljivosti.
ok, verovatno sam ja pogrešno razumeo,...slažem se za verodostojnost, ali to nikada nije bila jača strana naših filmova pa sam na to vremenom oguglao. jedino mi zasmetala u Fantomu. Al opet nemam objašnjenje zašto, neki utisak valjda....
Link to comment
Mnogo serete film je dobar. Lepo reko Steins.
Hahahahaha,znaci 100% si nabo!Citam komentare i ne verujem koliko "vrhunskih filmskih kriticara" ima ovde :lol: ...a posle kao prozivaju debelog Dimitrija.
Prosto i jednostavno,ko nije gledao film neka ga obavezno odgleda i neka donese svoj sud,u najmanju ruku ce vam film biti simpatican...osim ako niste neki zajebano surov filmski kriticar.
prosto mi je neverovatno da se neko trudi da napiše nešto smisleno iz svog ugla i onda biva proglašen "kritičarem" od strane dva mandrila kojima je ovo iznad najveći domet, plus što je jedan još pomenuo da je scena sa himnom dobrobitna kako bi omladina naučila deo koji se intonira.ubuduće će ovakvi postovi zavšravati na otpadu Edited by korindjar
Link to comment
prosto mi je neverovatno da se neko trudi da napiše nešto smisleno iz svog ugla i onda biva proglašen "kritičarem" od strane dva mandrila kojima je ovo iznad najveći domet, plus što je jedan još pomenuo da je scena sa himnom dobrobitna kako bi omladina naučila deo koji se intonira.ubuduće će ovakvi postovi zavšravati na otpadu
izvini nisam shvatio, scena sa himnom ne valja jer...?
Link to comment
ne vidim da sam ulazio u to da li valja scena, vec post
pa čovek ništa strašno nije napisao glede scene, čak se i ogradio da je "preterana", što i jeste. Pa zato, kad već komentarišeš to, ja nisam imao drugog izbora do da shvatim da imaš nekakav problem sa tom scenom....ništa, verovatno sam ja pogrešno shvatio....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...