Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

iš. danas išao da rentam stan u bg, vozio me igo po nbgu i preko reke bez problema.neverovatne stvari ovi telefoni. inače skinuo sam još par dobrih aplikacijabeogsp - odlično za gradski prevoz. ima opcija da nabodeš na mapi dve tačke prstom i ovaj ti preporuči kojim busevima da idešdali skype za android od pre koji dan

Edited by korindjar
Link to comment

želim koristiti market enabler, a ne mogu jer pretpostavljam da treba da rutujem telefon.čuo sam da ima program koji rutuje i anrutuje telefon. može li neki link?

Link to comment
želim koristiti market enabler, a ne mogu jer pretpostavljam da treba da rutujem telefon.čuo sam da ima program koji rutuje i anrutuje telefon. može li neki link?
ja cuo za ovaj;(i video na youtube da radi)
Pojavila se neka aplikacija z4root koja je "1-click" za root-ovanje telefona.Koliko sam video (sinoc) sklonjena je sa market-a. Ali moze da se nadje po internetu..
a koji model telefona imas? Cini mi se da ne radi na svim modelima android telefona. Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 3 weeks later...

ljudi dajte neku dobru offline navigaciju za Android telefone (imam HTC Legend).Treba mi za avgust, za voznju po Siciliji. Skinuo sam sa marketa za bijedne pare dobru offline mapu sicilije tj. aplikaciju koja pokazuje i tacnu lokaciju putem GPSa, ali to nema mougucnost da daje upustva (za voznju) korak po korak. Ima nekih besplatnih aplikacija za navigaciju (tipa AndNav2) al to vidim svi kazu da je njesra.Ima onaj nemacki Navigon, verzija za celu Evropu kosta 60-70 EUR, a ne daju mi se tolike pare jer Srbiju fakticki ne pokrivaju (a ako dajem tolke pare, ocu i full coveradge u Srbiji). Na njihovom sajtu pise da imaju verziju samo za Italiju, ali ja to ne mogu da nadjem na marketu (samo verziju za nemackogovorece zemlje koja kosta oko 20 EUR).Onaj iGo sam cuo da je dobar, i postoji verzija za Android, ali ne moze da se skine sa marketa! Kao to ili dobijes sa telefonom ili nista. Ima samo za iPhone. Zna li neko gde to moze da se nabavi?E, da, Google Maps ima foru da skines deo mape za offline browsing, ali izgleda da i pored toga navigacija ipak ne radi bez mobile data konekcije (koju necu da placam u roamingu) jer i pored toga sto ima skinutu mapu ne moze da fiksira lokaciju (GPS ukljucen, ali WiFi i mobile data iskljuceni).Help!

Link to comment

iGo odličan, može da se "kupi" i nakon kupovine telefona, cjena sitnica. Samo skinuti verziju sa odgovarajućom rezolucijom. Legend je 840*400 valjda, isto kao Desire.

Link to comment

Jok, Legend je 320x480.Pa dajte obavestite me gde to ima povoljnije da se kupi ;) moze i na pm ako je dil samo za prave bargain huntere. Ja gde god da sam nasao iGO sa "popustom" vec je bilo "rasprodato"!

Link to comment
  • 3 weeks later...

iGo je keva.Nego, drugar‘ce i drugovi, treba mi mala pomoc. Kad otvorim forum preko fona veli mi da je isti Android native i da skinem Tapatalk. To na marketu neima, pa me sad zanima sta je to, ima li neka zamena?

Link to comment
iGo je keva™.Nego, drugar‘ce i drugovi, treba mi mala pomoc. Kad otvorim forum preko fona veli mi da je isti Android native™ i da skinem Tapatalk. To na marketu neima, pa me sad zanima sta je to, ima li neka zamena?
isuse.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...