Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Treba mi direktiva u kom pravcu da tražim aplikaciju za navigaciju busa, znači da zna gdje bus smije a gdje ne i slično. Za početak, ako neko ima ideju kako tačno da guglam, coach, bus, gps, navigation, šta god. Bilo kakav savjet je dobro došao. 

Link to comment
On 21.9.2022. at 0:12, jms_uk said:

 

Kupljeno!

 

6GB/128GB model za £109 (daily promo + nekoliko kupona)

 

Nije bio sivi/crni - uzeo sam (svetlo) plavi, ionako ce da zavrsi u nekoj futroli.

 

Koliko sam skapirao, Mi Srbija ne uvazava garanciju uredjaja kupljenih u inostranstvu?

Link to comment
On 17.9.2022. at 21:11, Azdaja said:

Napravi nam one month after review i u zdravlju da te sluzi! 

 

Evo prošlo je mesec dana otkako sam ga kupio, možda i malo više.

 

Doslovno jedina zamerka koju trenutno imam je to što kada je browser u landscape modu, pa kliknem na neko search polje, tastatura zauzme ceo ekran. Koristim MS SwiftKey, ne znam da li je tako i sa Google Keyboard ili kako se već zove.

 

Sjajno leži u ruci, baterija je fenomenalna, zvuk odličan, ekranom sam baš zadovoljan, kamera je odlična za moje potrebe, ne greje se, čitač otiska prsta radi savršeno, ima razne sitnice na koje sam navikao i za koje ne moram da instaliram Nova Launcher i slično, nema bagova, zagljupljivanja, ničega negativnog, a softver i SD8+ su nevrovatno brzi. Kamera ima gimbal, tako da je stabilizacija videa fantastična.

 

I naravno, 3.5mm jack >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> telefoni za koje mi trebaju adapter za normalne slušalice ili bežične.

 

Preporuka svakome kome je dosta prevelikih telefona i želi flagship uređaj normalnih dimenzija.

Edited by napadaj
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
Ja ga imam malo jace od godinu i samo dvije stvari zajebavaju - ekran se ponekad ne ugasi kad se prisloni na uvo i nesto cesce se nicim izazvana upali "baterijska lampa". Osim toga, nikakvih zamjerki nemam.
Imao ja problema sa razgovorima i kliktanjem uvetom svakakvih dugmica i na huawei p30 pro-u. Nije to do telefona nego do verzije androida odnosno sistema koji telefon koristi. Ovi azijski "flagshipovi" većinom ne koriste čisti android nego neki interno razvijeni hibrid, pa se dešava da zabaguju na glupostima kao što je negašenje ekrana dok se razgovara. Na huaveju to ispeglali vrlo brzo nakon tog nesrećnog apdejta, verujem da brzo reaguju i ostali proizvođači
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

 

Evo prošlo je mesec dana otkako sam ga kupio, možda i malo više.

 

Doslovno jedina zamerka koju trenutno imam je to što kada je browser u landscape modu, pa kliknem na neko search polje, tastatura zauzme ceo ekran. Koristim MS SwiftKey, ne znam da li je tako i sa Google Keyboard ili kako se već zove.

 

Sjajno leži u ruci, baterija je fenomenalna, zvuk odličan, ekranom sam baš zadovoljan, kamera je odlična za moje potrebe, ne greje se, čitač otiska prsta radi savršeno, ima razne sitnice na koje sam navikao i za koje ne moram da instaliram Nova Launcher i slično, nema bagova, zagljupljivanja, ničega negativnog, a softver i SD8+ su nevrovatno brzi. Kamera ima gimbal, tako da je stabilizacija videa fantastična.

 

I naravno, 3.5mm jack >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> telefoni za koje mi trebaju adapter za normalne slušalice ili bežične.

 

Preporuka svakome kome je dosta prevelikih telefona i želi flagship uređaj normalnih dimenzija.

Al ti ćufte, trebalo bi Asus da te zaposli da im radiš marketing. :)))

 

e još jedno pitanje, kad si vanka, na full dnevnom svetlu jel ubija sunce ekran da se jedva vidi ili lagano pokriva displej (nits) i nije neka frka?

 

čekam pixel 7 da objave i donosim konačnu odluku ali za sad def sam za zenfon.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Poco F1, časna starina, poslednjih mesec dana zvuk po svojoj volji zakucava do daske, povremeno uspem da ga ručno vratim na normalan nivo. Više puta sam video da je telefon poslao bug report odmah po takvom događaju. MIUI 12.0.3.

Link to comment
37 minutes ago, bradilko said:

nude mi vivo y33 s, 8 giga ram/ 128

telefon mi ispradne gotovo dzabe.

da li uzeti ili ne?

je li cemu? 

bar godinu dana da ga koristim bez  peripetija

 

pitanje je šta trenutno imaš i da li bi to bio napredak

 

a i kakve su ti potrebe u vezi sa telefonom

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

pitanje je šta trenutno imaš i da li bi to bio napredak

 

a i kakve su ti potrebe u vezi sa telefonom

 imam neki star 4 godine mi 2a.

a ovo dobijem bukvalno za 20 eura jer imam u firmi popust.

ovaj je prikrajcio. lepio sam staklo i sad nemam selfie kameru tj imam selfi zamucenu kameru.ne verujem da imam neke prohteve vazno da sljaka bez raznih zamrzavanja ekrana i sl

Edited by bradilko
Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

 imam neki star 4 godine mi 2a.

a ovo dobijem bukvalno za 20 eura jer imam u firmi popust.

ovaj je prikrajcio. lepio sam staklo i sad nemam selfie kameru tj imam selfi zamucenu kameru.ne verujem da imam neke prohteve vazno da sljaka bez raznih zamrzavanja ekrana i sl

 

ako je pri kraju, a ovaj dobijaš za 20e onda što da ne, nije neki preterani napredak u odnosu na ono šta si imao ali će da radi :D

 

Link to comment
47 minutes ago, copkillah said:

 

ako je pri kraju, a ovaj dobijaš za 20e onda što da ne, nije neki preterani napredak u odnosu na ono šta si imao ali će da radi :D

 

pa da. to me jedino i zanima. bar jednu godinicu da me sluzi bez problema pa cu posle videti.

hvala @copkillah

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...