Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

ja ni nemam webview a gugl storu mi ne da da ga instaliram, ne postoji dugme. baguje mi viber i gmail, gase se cim otvorim

 

 

Screenshot_20210323_155929.jpg

Screenshot_20210323_155900.jpg

Edited by Tsai
Link to comment
On 18.7.2020. at 6:15, renne said:

Na duže staže obavezno 20+

 

Prošlo više od pola godine, pa sam završio sa S21. (S21 Ultra sam razmotrio i odbacio kao nepotrebno luksuziranje... ne treba mi teleobjektiv 100x, više me ne zanima kakve gaćice nosi komšinica, toliko sam omatoreo).

 

(S7 i dalje radi, ne znam šta ću s njim... biće od njega dobar posvećeni diktafon, posebno što ima microSD. Btw. moj iPhone 4 star milion godina mi je najbolji digitalni časovnik na svetu. Mislim da i iPhone 3G koji negde imam i dalje radi dobro, kako je to nekad Apple pravio k'o da treba da traje 10,000 godina - btw. juče sam nekoj mušteriji prebacivao muziku sa CD-a na novi/refurbished iPod Classic! Divota 1. Još uvek ima veći storage od mog S21.)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

u Samsungu opet daju sat uz neki od s21 do kraja aprila isteka zaliha

https://www.samsung.com/rs/offer/rhytm-of-your-heart-promo/

 

mislim se da li mi treba sat, i onda vidim da s21+ nema ni heart rate sensor, što sam imao na starom s10. mada znao sam da su štedeli sa 21 serijom ..

 

ubio se tražeći gdese uključuje merenje stressa u samsung heltu, i onda izguglam da gomila ljudi to pita, a iz samsunga ljubazno odgovraju da treba da se kupi sat

 

Link to comment
  • 1 month later...

Upomoć. Gde u BG ima za kupiti neki provereni DAC adapter za Galaxy S21, tj sa mikro USB-a na džek od 3.5mm ali da provereno radi sa S21. Ja pokušao neki generični, ne radi, prodavac u firmi rekao da neće svi da rade, samo čipovani (?! hehe), kupio hama u winwinu koji radi ali nimalo sjajno.

 

Dakle ovo ili nešto nesamsungsko ali što definitivno radi posao.

Link to comment

Jel ti treba za slusalice, ili za mikrofon? (Ima neki koji rade za slus. ali slabo za mikrofon.) Ako ima ovaj negde tamo, onda sigurno radi (posto radi meni, isto sa S21.)

Link to comment
3 minutes ago, Tale said:

Provereno samo da ti naprave u Kanibalu

 

Pa okej, to ne bi trebao biti problem osim ako ne traže nešto, 5 soma za zadovoljstvo.

 

2 minutes ago, Indy said:

Jel ti treba za slusalice, ili za mikrofon? (Ima neki koji rade za slus. ali slabo za mikrofon.) Ako ima ovaj negde tamo, onda sigurno radi (posto radi meni, isto sa S21.)

 

Hvala Indy. Primarno za slušalice, no kontam ne bi bilo loše da znam da će i mic da radi ako stavim headset. Proturio sad kroz gugl, ima amazon i aliekspres, nije baš da ima ovde, ali možda uzmem sa ekspresa.

  • +1 1
Link to comment
 
Hvala Indy. Primarno za slušalice, no kontam ne bi bilo loše da znam da će i mic da radi ako stavim headset. Proturio sad kroz gugl, ima amazon i aliekspres, nije baš da ima ovde, ali možda uzmem sa ekspresa.
Jesi probao na KupujemProdajem?
Mislim, naravno, Kanibal za preporuku, samo ne znam cenu...

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Jesi probao na KupujemProdajem?
Mislim, naravno, kanibal za preporuku, samo ne znam cenu...

 

Ima ovaj, cena je okej, a i mogu da odem u radjnu da probam.

 

Vidim nekoliko na kupujemprodajem za smešno, 500 din, piše radi za samsung, ali više bih ipak nakon ove hame voleo da odnesem slušalice i problam sam.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...