Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

To je vrhunski telefon, samo ne znam može li se naći da bude do 500 eura. Ja imam P30 bez pro sufixa i ne umem da opišem koliko sam zadovoljan istim. 

Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

overi oneplus nord, ja bih verovatno išao na to da sam na tržistu

Uuu izgleda odlično, ne znam koja je cena, ali ako je do 400e ovaj od 6/128Gb, to je dobra kupovina za te pare

 

Link to comment

Ne znam first hand kakav je novi Dimensity 1000 cip ali  mislim da je interesantno glede telefona u koje ide.

K30 Ultra, 120hz na AMOLED , 8Gb rama i 512Gb skladista za 400e na banggoodu, mozda potera druge da malo razmisle o svojim cenama.

 

Mada kontam da je qualcome druga liga skroz, i prezadovoljan sam njima nako losih MTK iskustava, ali ovo sto su najavili za cene 875 (100njak dolara skuplji od 865) ce napraviti flagships sledece godine jos skupljim.

Link to comment

Guglam i kažu da neće k30 van Kine ☹️

Ali će sigurno nešto da procuri do fine gospode iz balkanske/Subotice.

Živ se pojedem kad vidim mi9tpro za 500 evra sad, a u decembru bio 330.

Link to comment
41 minutes ago, desboj said:

Guglam i kažu da neće k30 van Kine ☹️

Ali će sigurno nešto da procuri do fine gospode iz balkanske/Subotice.

Živ se pojedem kad vidim mi9tpro za 500 evra sad, a u decembru bio 330.

 

ja imam K20 pro (kupio za 335e :D), izaci ce i ovaj iz kine on pre ili kasnije.

Kada dogodine u ovo vreme budem gledao novi phone morace vrlo visoke standarde da ispuni da bi nadmasio ovaj.

Zato me raduje malo zakuvavanja sa stats, to je dobro, i nord sajedne strane ali i ovakvi izleti. Mada kazu da ce i Mi 10 Ultra uticati na high end kraj trzista, jer vez ca 750injak eura moze da se pazari a  pricamo o super AMOLED, 120Hz ekranu, 120W punjenju (za po sata pun) i 10x optickom zumu.

Link to comment

Na tabletu na kom je android, pri pokušaju da instaliram neku novu app iz playstore mi stalno objavljuje da moram neku aplikaciju da deinstaliram, jer kao nema dovoljno mesta

I na internoj i na sd kartici ima ihaaa slobodno?
Šta mi je činiti?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pre nekog vremena sam ubacio svoju poruku u Insert quick text u SMS aplikaciju (originalna sms app u android 6, bilo je nekoliko unapred ubacenih fraza) a sad ne mogu da se setim niti da nadjem kako da ubacim novi tekst niti da editujem neki od starih niti da izbrisem neki od postojecih. Pomagajte!

Link to comment
On 26.8.2020. at 13:11, renne said:

Da. Nema leba
Pa malo po malo su se aplikacije apdejtovale i gutale fleš

A jel bi pimogao neki "fabrički restart" tableta/androida pa da proberem šta prvo da instaliram? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...