Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Za ovih para dana, naspram redmi note 5, vidno bolji telefon. Mislio sam prvo da uzmem mi 9 ali za moje potrebe i mi 8 je previse. Plus mi 8 ima ois, gcam se jako lako instalira, i koliko sam video po ovim prvim testovima kamera na mi 9 i nije bas toliko bolja od mi 8. Mi 9 mi je zato dosta lepsi i plus ima manji notch. Ja sam vise nego zadovoljan, za 300e mislim da tesko sta bolje moze da se nadje.

Link to comment
On 20.5.2019. at 17:58, mraki said:

Kad smo kod Huawei-ja, svidja mi se ovaj P30 pro iako ne volim te EMUI-je, MIAU-ije ili kako već. Telenor ga nudi po ok ceni uz pakete, pa razmatram... sad mi negde ističe ugovor.

 

Bolje uzmi P30 obični. Pro je više skupljil nego što je bolji :D...if you know what I mean.

Ako treba elaboriraću...

Link to comment

Hvala na savetu, samo sam razmatrao tu mogućnost, ništa još nije definitivno.

Za ovaj pro je bila baš neka primamljiva cena u Telenoru, obični p30 nije mnogo jeftiniji.

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Nešto mi gembav ovaj hrom na Androidu na telefonu, jel ima neki bolji browser?

 

On 13.3.2019. at 21:10, zorglub said:

Jedna preporuka za sve sa ogromnim ekranima - Kiwi Browser. Em je address bar i meni dole, em su u poslednjoj verziji ubacili i "šaku". Nalazi se pored address bara i kada se "klikne", ceo sajt se spusti tako da se lagano mogu dohvatiti sadržaji s vrha stranice. Ostalo sve šljaka kao i običan Chrome.

PS: Ima i ad-blocker koji lepo radi i lako se isključuje po potrebi.

 

Odličan je, ja ga stavio, mada sad nema address bar dole, staviš mu night (dark) mode i super je.

Link to comment

Jel' dobro kapiram ovu Huawei/Google pizdariju, ako sad uzmem P30, na njemu će raditi Android apdejti i Google servisi i posle avgusta (famoznih 90 dana)?

Link to comment
On 28.5.2019. at 0:58, Skyhighatrist said:

Kaka je osmica?

 

 

brutalna, imam je već pola godine i prezadovoljan - i kako radi i kako fotka

 

Link to comment
19 minutes ago, renne said:

Ne mora da znači

Pfft...

 

On 28.5.2019. at 11:51, Barsa said:

Za ovih para dana, naspram redmi note 5, vidno bolji telefon. Mislio sam prvo da uzmem mi 9 ali za moje potrebe i mi 8 je previse. Plus mi 8 ima ois, gcam se jako lako instalira, i koliko sam video po ovim prvim testovima kamera na mi 9 i nije bas toliko bolja od mi 8. Mi 9 mi je zato dosta lepsi i plus ima manji notch. Ja sam vise nego zadovoljan, za 300e mislim da tesko sta bolje moze da se nadje.

3 minutes ago, copkillah said:

brutalna, imam je već pola godine i prezadovoljan - i kako radi i kako fotka

tenks

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • 2 weeks later...

Firefox u desktop verziji pusta i YT u pozadini kada se minimizuje. Dok ga ne skinu sa stora ili ako necete da date 5e za Play Music i plus da manje arcite net i resurse.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...