Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Kako je p20 čist Android?

 

Jel ovo ne može da se izloguje iz nove verzije YT aplikacije ili ja nešto ne radim kako treba? Koliko vidim, sad samo ima inkognito mod kao u brovzeru, ali se sam gasi nakon nekog vremena...

Link to comment

pffff. ma nista onda, ubacivanje muzike u telefon. uzgred napisano, uzeo pre mesec dana moto x4 i sta cu, svidja mi se igrackica narocito zbog kamerice jer imam strast fotkanja mobilnim od prvih kamerica u njima, ova verzija androida mi je simpaticna a i zvuk muzike preko slusalica nije los, madaaaa sve vise se nosim mislju da kupim sony walkman i napucam ga muzikom po volji + neke dobre sony bezicne slusalice i da slusam muziku kao covek :D

Link to comment
20 minutes ago, mraki said:

Striming servisi su odlična stvar, šteta što ni Spotify ne radi kod nas. Ja baš obilno koristim Deezer dobijen uz Telenor paket.

 

+1. Extra je Dizerčić. 

Mislim da u Androidu može u pozadini da svira bilo kakav strim pokrenut kroz browser. Ja, recimo, tako slušam Radio Paradise - pokrenem ga u novom tabu Chrome-a i on svira u pozadini dok radim druge stvari. 

Link to comment
  • 4 weeks later...
On ‎23‎.‎8‎.‎2018‎. at 10:32, radisa said:

jel na novim verzijama androida ima mogućnost da youtube radi u pozadini, dok radiš nešto drugo?

Moglo je jos na Nougatu da se podesi "split screen" i da jedna od aplikacija bude YouTube. Split je mogao biti 50-50 i 40-60 otprilike.  Na Oreo moze i "picture in picture", evo ja sam u pozadini na YT stavio recenziju stanovitog SUV proizvednog u okolini Nagoje :-)

 

24wbvrq.png

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako da naj sasvim potpuno sasvim iskljucim lokaciju? Znaci, da nema ono da preko fejsbuk aplikacije ili mesindzera vidi gde sam bio i kad makar priblizno, niti bilo sta drugo osim eventualno da moze da se locira ako mi neko ukrade telefon, daleko bilo.

 

Pitam za druga:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...