Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

5 hours ago, mraki said:

Nemam neki previše racionalan razlog, jednostavno volim stock Android. Sve te optimizacije proizvodjača sa kojima sam dolazio u dodir su mi grozne. Ne sumnjam da su se i tu stvari promenile na bolje, ali eto ostajem pri čistom Androidu, i jako mi žao što nema više Nexus serije, baš sam voleo taj tel. Pixeli su bezobrazno skupi. 

Možda je Xioami hardverski jači, ali mi je Motorola negde bila sigurniji izbor, pre svega u smislu apdejta. Biće da još uvek imam neke predrasude prema Šaomiju, iako su Kinezi i jedan i drugi. :D

Gledao sam i tu Nokiu, bezlična mi nekako, šta znam, nit’ smrdi nit’ miriše...

 

Uglavnom, našao nov G6 po ok ceni, uzet preko operstera, videću sutra na šta to liči.

Koliko para, ako nije tajna?

Link to comment

a i honor 9 na kp košta 290e ... mogao bih i taj :). mrzim da kupujem ovako, sve po 20,30 e razlike i onda kao 'ajd isplati se, pa onda još jedan korak od 30-40e .

 

dajte nekog pouzdanog prodavca na kupujemprodaje

Link to comment
36 minutes ago, Lezilebovich said:

a i honor 9 na kp košta 290e ... mogao bih i taj :). mrzim da kupujem ovako, sve po 20,30 e razlike i onda kao 'ajd isplati se, pa onda još jedan korak od 30-40e .

 

dajte nekog pouzdanog prodavca na kupujemprodaje

 

https://www.kupujemprodajem.com/900880-1-mobile-svi-oglasi.htm

 

ovde smo poručili telefon pre par dana, jako ljubazni, sve se dogovorili čas posla.

 

ako se odlučiš za njih, gledaj da zoveš prepodne, pre 15 do 12 da bi bio u grupi porudžbina koje se šalju tog dana

 

Link to comment
3 hours ago, Kubrick said:

Isplati li se sad uzimati npr Honor 8, s obzirom da je iz 2016...kako ce da stoji sa azuriranjem?

 

Pa realno nećeš se nainstalirati update-ova.

 

Ali Honori su odlični telefoni u smislu cena/kvalitet. 

Link to comment

Pa nisi, generalno nema tolike razlike od verzije do verzije. Ja od Lolipopa pa nadalje nemam neke veće zamerke kako sve to funkcioniše.

 

Kako je stigao novi tel, ja uspeo da upalim Nexusa, pre toga je doduše malo odležao u zamrzivaču. :lolol:

Jedino mi nije jasno gde je zapelo oko apdejta sa cloud-a i zašto nije hteo da mi lepo prebaci sve sa starog fona, kao što radi iOS.

Link to comment
On 15.8.2018. at 8:14, Milosh76 said:

Vec duze vreme gledam Nokia 7+, deluije kao vrhunski telefon za nesto vise od 300e

Super je. Posle desetak dana koriscenja nemam nijednu zamerku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...