Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hoću, to mi je bitno.

Imao sam pre Nexusa Moto G, doduše tad je još Motorala bila u vlasništvu Gugla, ali verujem da je i Lenovo zadržao kvalitenu podršku.

Kako si ti uzeo svoj, preko operatera ili...? Razmišljam isplati li mi se preko oglasa.

Link to comment
Hoću, to mi je bitno.
Imao sam pre Nexusa Moto G, doduše tad je još Motorala bila u vlasništvu Gugla, ali verujem da je i Lenovo zadržao kvalitenu podršku.
Kako si ti uzeo svoj, preko operatera ili...? Razmišljam isplati li mi se preko oglasa.
Ja uzeo preko operatera, prvi Z koji se pojavio u Srbiji
I sekund nisam zažalio
Baš jučr stigla nova sigurnosna zakrpa
Link to comment

Hvala na savetima :)

Da, imam neki popust kod operatera koji gubim ako bih uzeo tel, a i nisu povoljni uopšte uz moj paket.

Ovaj Moto G6 plus bi mi baš odgovarao, mada ga slabo ima, izgleda da ću onda morati G6. Proučavajući Motorolu, vidim da su upravo najavili i P30, jebote kakva besramna kopija :lolol::isuse:

Link to comment

Komunikacija sa prodavcem koji ima bezbroj pozitivnih ocena na KP...

ja: pozdrav, interesuje me taj i taj telefon, da li je kupljen kod operatera ili...?

prodavac: naravno da je kupljen kod operatera, niko još uvek ne prodaje telefone plaćene u radnji 45k za 25k.

ja: ne vidim ništa neobično u tom pitanju, naravno da se interesujem za poreklo telefona ako već nije naglašeno, nisu svi uzeti preko operatere, recimo ovi kod vaših kolega iz Subotice...

prodavac: Nisu mi oni kolege, ne poznajem nikog od njih, ne bavim se ja švercom telefona, već isključivo kupoprodajom...

:frust:

Došlo mi da ga pitam plaća li i porez...

 

Link to comment

Što ne uzmeš ponovo Nexus? Ako te je već služio dobro?

Meni LG Nexus 5 traje godinu i 8 meseci, a suprugov Nexus 6 skoro 3 godine. Dosta smo zadovoljni njima, falinka im je samo to što nemaju previše memorije. Napunih telefon sa Pocketom i bebecim fotkama i video snimcima pa stalno kuburim sa prostorom ;D

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Komunikacija sa prodavcem koji ima bezbroj pozitivnih ocena na KP...

ja: pozdrav, interesuje me taj i taj telefon, da li je kupljen kod operatera ili...?

prodavac: naravno da je kupljen kod operatera, niko još uvek ne prodaje telefone plaćene u radnji 45k za 25k.

ja: ne vidim ništa neobično u tom pitanju, naravno da se interesujem za poreklo telefona ako već nije naglašeno, nisu svi uzeti preko operatere, recimo ovi kod vaših kolega iz Subotice...

prodavac: Nisu mi oni kolege, ne poznajem nikog od njih, ne bavim se ja švercom telefona, već isključivo kupoprodajom...

:frust:

Došlo mi da ga pitam plaća li i porez...

 

 

Pa reci koji je :lol:

 

Link to comment
25 minutes ago, I*m with the pilots said:

Što ne uzmeš ponovo Nexus? Ako te je već služio dobro?

Meni LG Nexus 5 traje godinu i 8 meseci, a suprugov Nexus 6 skoro 3 godine. Dosta smo zadovoljni njima, falinka im je samo to što nemaju previše memorije. Napunih telefon sa Pocketom i bebecim fotkama i video snimcima pa stalno kuburim sa prostorom ;D

Problem je u tome što je Google nažalost ukinuo Nexus seriju, 5X i 6P su poslednji modeli. Zamenila ih je daleko skuplja Pixel serija, a te pare mi se ne daju za telefon (niti mislim da vrede toliko). A uzimati opet isti Nexus, model star 3  godine sve i da ga ima negde u prodaji nema previše smisla.

 

@copkillah Ne mogu javno da blatim čoveka, možda ću još kupiti od njega :lol:

Šta ću, ima dobru ponudu i sve pozitivne rivjuove. :rolleyes:

(ako te baš interesuje, može na pm)

edit: a inače sere, po radnjama je skuplji tipa 60 evra ako i toliko.

edit2: proverio sad, imaju "Mađari" još uvek u ponudi Nexus 5X, 270 evra, mislim da sam ga ja onomad platio manje
:ziga:

 

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...