Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

sve je za 18-50(ti imaju pare za kupovinu)
kod nas je sve naopako, pa i ovo. ti punoletni do 50, sto cepaju 10 sati turaka dnevno uglavnom su nezaposleni, a reklame su uglavnom o babi (preko 50) i unuci (ispod 18), koja je baCi prelepa i mirise dan i noc na cisto savrsenstvo, dalje 10% popusta uz penzoski cek u ideJi, cmaxiju, aparate za merenje pritiska u opsegu do 440 sa 360 i secera preko 20, tu su gelovi za proteze, serijal kad vam bata kaze. Kako penzioneri dominiraju i u opstoj i u TV populaciji (otud velika razlika podataka za 4+ i 18-50), a imaju male ali sigurne prihode, vecina reklama puca ka njima.No, prva je toliko odskocila, da to govori kolko je mitrovica usralo vreme. Dovoljno je bilo da dodje Tijanic sa reprizama rekordne gledanosti, a zatim i Grk sa turcima i pink ce uskoro da se bori za trece mesto. Na drugo nek ne racuna.
Link to comment

Turciserije Gumus i Kad lisce pada na Prvoj i Nasledje jedne dame sa Pinka (koji ima jos jednu tursku seriju).Turci su preuzeli primat od Spanacaedit:@ morgenMislim da ne, jer bi onda morali da se kace rejtinzi koje AGB Nielsen radi za B92 i Prvu. Samo na njima imaju podaci o pojedinacnoj gledanosti nekih emisija

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Turciserije Gumus i Kad lisce pada na Prvoj i Nasledje jedne dame sa Pinka (koji ima jos jednu tursku seriju).Turci su preuzeli primat od Spanacaedit:@ morgenMislim da ne, jer bi onda morali da se kace rejtinzi koje AGB Nielsen radi za B92 i Prvu. Samo na njima imaju podaci o pojedinacnoj gledanosti nekih emisija
Interesuje me kako su uklopili programske šeme, mislim B92 i Prva.
Link to comment

Zanimljivo je i toko sadržaja b92 ima onog engleza kuvara koji napušava, prva ima onog "domaćeg" 92 ima sitcom-e prva turke...Izgleda da će tako da se deli kesić će da pređe na 92 ivan ivanović na prvoj....

Link to comment

Jel' gled'o neko na Avali novu domaću seriju TNT?Sad nađoh i fejsbuk stranicu:http://www.facebook.com/group.php?gid=40982791491Ja uhvatio od pola epizode - nit smrdi, nit miriše.

Link to comment
Jel' gled'o neko na Avali novu domaću seriju TNT?Sad nađoh i fejsbuk stranicu:http://www.facebook.com/group.php?gid=40982791491Ja uhvatio od pola epizode - nit smrdi, nit miriše.
Ta serija je išla na Happy TV, mislim da i dalje ide na njoj.
Link to comment
Jel' gled'o neko na Avali novu domaću seriju TNT?Sad nađoh i fejsbuk stranicu:http://www.facebook.com/group.php?gid=40982791491Ja uhvatio od pola epizode - nit smrdi, nit miriše.
Isla na Happy/Kosavi to je projekat Baneta Antovića rezirao Miloš Petričić, pokušaj tinejdž serije.U stvari pokušaj B.A. da mazne neke pare mislim da je i uključio i neke iz Srpske.Al se zajebao što se tiče emitovanja ušao u poslovanje sa Peconijem i onda je to emitovanje išlo kad se gazdi telo...
Link to comment

.. a jel neko zna kolika je gledanost VH1 u Srbiji?mislim pitam da li tamo neko u opste radi ... jedan dan, ceo dan (od 9 do 18h) gledao sam taj kanal, sve hitove (njih recimo 10) su pustali minimum 3 putadzinglovi koji traju po 10-15 min se pustaju posle svakog drugog spota...

Link to comment

Gledanos(t) VH1 je vrlo vrlo mala...Ti blokovi koji se stalno ponavljaju su, zapravo, reklamne pauze, tokom kojih kablovski provajderi ubacuju svoje reklame, kao što kod nas rade na Diskaveri i Viasat programima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...