Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Seljana kida, nisu lose ni ubice... Komsije gledanije u reprizi... Sumnjivih lica logicno nema u TOP10... A sve su bolja i bolja...

 

Deset nejgeldanijih.jpg

 

Domace serije vracaju gledanost RTS1 u vreme Tijanica

Link to comment
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Znači, ako se apstrahuje sport i dnevnik pre finala (koji su ljudi pratili zbog poslednjih informacija uoči utakmice), vučić je na izvrsnom drugom mestu, odmah iza kultne serije ...

 

E, Srbijo ...

Link to comment

A sta se sve racuna tu? Malo mi cudno da se domaci kanali gledaju u tim brojevoma tj procentima. Moguće da ne uzimaju kablovske kanale u računicu. Ili samo nisam svestan da Srbadija umesto tamo nekog Discaverija gleda po ceo dan rts.

Link to comment

A sta se sve racuna tu? Malo mi cudno da se domaci kanali gledaju u tim brojevoma tj procentima. Moguće da ne uzimaju kablovske kanale u računicu. Ili samo nisam svestan da Srbadija umesto tamo nekog Discaverija gleda po ceo dan rts.

Kablovski kanali imaju smeštno malu gledanost, zanemarljivu prosto.

Uključujući i SK kanale, a pogotovo Arene

Link to comment

A sta da gleda na Diskaveriju ? Fejk rijalitije ili kojekave trgovce automobilima ili iscenirane kopace zlata/lovce na tune ?

+1

upropastili su i njega i ngc, sada vredi samo discovery science ali on nije u osnovnom paketu pa ga ima manje ljudi nego što ih ima arene sport

Link to comment

A sta se sve racuna tu? Malo mi cudno da se domaci kanali gledaju u tim brojevoma tj procentima. Moguće da ne uzimaju kablovske kanale u računicu. Ili samo nisam svestan da Srbadija umesto tamo nekog Discaverija gleda po ceo dan rts.

 

Kablovski i lokalni malo po malo u zbiru 39% ove nedelje, cesto idu preko 40%

Komercijalni (prva, O2, happynk) 34% ove nedelje, inace prosek 35%

RTS (1 & 2) 27,4% ove nedelje zbog kosarke, inace 23-24%

 

Dakle, ti "ostali" programi su sa 20 i nesto% 2012. stigli na 30% 2014. da bi 2016% bili oko 40%, presisavsi komercijalne u zbiru...

Link to comment

Uzeh kao primer Discavery, da bih postavio pitanje, sta odmah skociste :(

 

A pre svega mislim na Discovery science, licno ga relativno cesto gledam i ima svasta zaninljivo. Kao i bbc earth. Ti su kanali u ponudi u prvom paketu iznad onog osnovnog.

 

A hvala na odgovorima. Mislio sam da su kablovski kanalu, u paketu sa sportskim SK kanalima, dosta gledaniji. Kad obo Rts ubija i dalje.

 

Bar trend ide u suprotnom smeru.

Edited by Timmy
Link to comment

Ako zanemarimo RTS i politicki deo price, oni su kao kanal po pitanju sadrzaja hiljadama kilometara ispred ostalih , to sto RTS2 ne uspevaju da podignu je steta ali oni su vrlo blizu onome sto bi nacionalni kanal trebalo da bude...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...