Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Juče objavili jedno, danas drugo

 

Quote

Zvanično je potvrđeno da putnici koji dolaze u SAD više nisu primorani da poseduju dokaz o vakcinaciji protiv virusa korona. To znači da će srpski teniser Novak Đoković moći da nastupi na US openu, grend slemu koji se u avgustu i septembru održava u Njujorku.

Administracija Bajden-Heris će okončati zahteve za vakcinaciju protiv kovida 19 za sve federalne zaposlene, podizvođače, međunarodne putnike, radnike u obrazovanju…“, stoji u zvaničnom saopštenju na sajtu Bele kuće.

 

 

Link to comment
24 minutes ago, Arkadija said:

Juče objavili jedno, danas drugo

 

 

 

neki dan su objavili deo mera koje ukidaju, a juce dodatne mere koje ukidaju

Link to comment
27 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Mozda je off topic pa se izvinjavam moderaciji, ali razmisljam bas danas. Posto su dobre sanse da Rafi propadne ovaj last dance na RG, ne bi me cudilo da se i Novak penzionise na kraju iduce godine ako uzme W i mozda neki od narednih slemova.  Odlaskom Rafe u penziju i prestizanjem po broju GS, nestao bi mozda i najveci motiv koji trenutno ima. Znam da mu smeta sto je na OI uvek igrao ispod ocekivanja i da ce zbog svog perfekcionizma i tamo pokusati dogodine, ali polako zalaze u pozne godine za sportiste gde jedna velika povreda moze da ti napravi dar mar u zivotu. I dalje je sposoban za fascinantan nivo tenisa, ali je sve teze juriti se sa klincima. A evo videsmo koliko se dugo Rodzer pokusavao vratiti, Rafa se takodje muci sada. 

Meni se cini da je on u MC nakon izgubljenog meca od Muzetija shvatio da je kraj veoma blizu. Nesto slicno se desilo Fedu nakon eliminacije u Haleu od strane Felixa kada su cekali 2 sata da se pojavi na KZS. 

Inspiracija je jos uvek tu, da se prestigne Nadal po broju GS. Ako ovaj ostane na 22 mozda vec na W ove godine, a ako Nadal kojim slucajem ode na 23 onda tesko da ce uspeti. 

  • +1 1
Link to comment

Rafa još uvek na RG može da dođe potpuno spreman, bez mečeva, ali spreman.

Da sačekamo ipak ovih mesec dana.

 

Edit. Mi ni o Novaku nemamo neku pouzdanu informaciju o eventualnoj povredi. Ne pratim detaljnije, je l on negde intenzivirao treninge?

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

To je zapravo tanji džemperić, a sako je laneni ili tanak letnji. Kako god, ne ide uopšte. A pride, koliko sam videla bio je u nekim džoger pantalonama  (strepim da je bio donji deo trenerke), jer se na slikama vidi učkur, što je još grđe. Tako da je ličio na jednog mog komšiju iz 80-ih godina prošlog veka, koji je tako odeven, glancao auto. Naravno, na nogama je imao mokasine. Komšija, ne Novax. :lolol:

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Midgeta said:

Nikad mi nece biti jasan ovaj modni krik duks + sako, ali sto meni sve mora da bude jasno

Kako ti nije jasno, cuva ledja, a i bubrezi su u toplom :lolol:

Jednom prilikom slusam tipa Kanadjanina ozenjenog Srpkinjom, zive u Kanadi. Kaze, prvo sto je naucio na srpskom je bilo: Pokri ledja ozepsce ti bubrezi! A drugo: Zatvori prozor ubice te promaja :lolol:

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...