Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

sad kad mu se obruše na glavu časni englezi što pjeva o Malvinima... :fantom:

 

ed. uteče post na novu stranu - mislim na ovaj tvit što je @Redoran ostavio, gdje Nolo™ pjeva/ponavlja navijačku pjesmu za argentinskim novinarom...

 

 

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Nole u svom prirodnom staništu, jos da mu je asics dozvolio da se bos proseta po travi :wub:

image.thumb.png.51f35c7e5c6130eaa00e37fbdf07ecb4.png

 

image.png.1ed3ea0efda9d7543ee449acb45da1a8.png

Lepo im se ovo uklopilo 1 i 10, sad za RG da poveze 3 i 23 :thumbsup: samo ne preko Cicija, sad mi ga malo zao :huh:

Link to comment
14 minutes ago, Serena said:

Nole u svom prirodnom staništu, jos da mu je asics dozvolio da se bos proseta po travi :wub:

image.thumb.png.51f35c7e5c6130eaa00e37fbdf07ecb4.png

 

image.png.1ed3ea0efda9d7543ee449acb45da1a8.png

Lepo im se ovo uklopilo 1 i 10, sad za RG da poveze 3 i 23 :thumbsup: samo ne preko Cicija, sad mi ga malo zao :huh:

 

 

Sto ti a zao, ima 25 godina, ima kad da igra jos...

Inace pogledah neku Cicipasovu sliku porodice, mnogo su lepi ali majka mu bas ima slovensku facu, (mislim ni otac bas nema grcku al ajd sad) i sad guglam da je zena Ruskinja.

svaka cast u svakom slucaju, lepa i uspesna porodica.

Edited by Mel
Link to comment
29 minutes ago, Serena said:

Lepo im se ovo uklopilo 1 i 10, sad za RG da poveze 3 i 23 :thumbsup: samo ne preko Cicija, sad mi ga malo zao :huh:

Mogu samo da ponovim ono što sam pre neku godinu poželeo i Timu, pa i ostalim pretendentima: neka osvajaju svoje titule preko Nadala.

Imali su prilike, je l tako?

 

U ovoj jednačini zapravo je najviše kriv Novak, za ono izgubljeno finale USO protiv Međeda.

Link to comment

Ako u maju uzme RG (aštonebimoglo?!) krenuće opet taj hajp kao '21, pa na USO ko živ ko mrtav :wicked:

Srećom ove godine nema Olimpijade da ga drmne patriotski zanos... :fantom:

 

 

Edited by Max Morlock
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

RG ce biti ludilo. Prvi slem dosad na koji dolaze dvojica rekordera. Kada je Nadal dosho do 20, Federera vec nije bilo. Kada je Nole dosho do 20, Nadal nije igrao USO

Kako ces ti to podneti :cry:?¿

  • Haha 4
Link to comment
37 minutes ago, Mel said:

Inace pogledah neku Cicipasovu sliku porodice, mnogo su lepi ali majka mu bas ima slovensku facu, (mislim ni otac bas nema grcku al ajd sad) i sad guglam da je zena Ruskinja.

Da Julia je Ruskinja i bavila se tenisom. 

Spoiler

image.thumb.png.d4303df6c66c706751b16a47edac6ec0.png

April 2006: Stefanos Tsitsipas attends his first ATP event as a fan in Monte Carlo with his mum Julia. 
 
Ne mogu da verujem da je ovo ona, sad je plava kovrdzava i punacka zena. 
 
44 minutes ago, Mel said:

Sto ti ga zao, ima 25 godina, ima kad da igra

Izgubio je 2 GS finala u kojima je bas dobro igrao i koje bi dobio da je preko puta imao bilo koga sem Novaka. Ostavlja to traga na psihu, Conga je o tome pricao 😉 inace bila mi je interesantna jedna Congina izjava od ranije kako mu se, kad igra protiv Novaka, cini da se teren na suprotnoj strani smanjuje kako mec odmice i da vise ne moze da ubaci servis u polje :lolol: sve zbog Novakovog riterna. 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...