Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

17 hours ago, Max Morlock said:

E, podseti me sad... Šta na kraju beše sa Osakom?

U jednom trenutku je sve radila osim što nije igrala tenis, kakva je njena priča sada?

I dalje slabo igra tenis, ove godine je predavala meceve ili ispadala u prvim kolima. Jedino je u Majamiju napravila znacajniji uspeh. U finalu izgubila od Svjontek. 

Napustila je IMG i osnovala svoju sportsku agenciju Evolve u koju se prvi uclanio Kirgios. Izjavio je tad da on ima 20x vece probleme od Osake vezane za mentalno zdravlje. 

Skoro sam videla neki naslov da je zbog bankrota FTX i ona imala velike gubitke. 

Meni se njen tenis nikada nije svidjao, a ni sve sto radi van terena. Mislim da je naivna i glupa i da je izmanilpulisana od strane mnogih koji nemaju veze sa sportom (BLM). 

Neki su je cak ubedili i da je dobra riba :lolol:

Spoiler

 

f5lJwi0.jpg

fV990SZ.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ova prva haljina se ne racuna u promasaj jer je za MET galu.

I generalno steta za Osaku sto se raspala odlicna je bila, bar na betonskoj podlozi, ali svakako bolja od vecine floperki koje sada gledamo, sa izuetkom Svjontek

Link to comment
1 hour ago, Serena said:
  Reveal hidden contents

 

f5lJwi0.jpg

fV990SZ.jpg

 

 

:ohmy:

Now I can't unsee this :dry:

 

50 minutes ago, Midgeta said:

Ova prva haljina se ne racuna u promasaj jer je za MET galu.

...

 

Ovo samo ako je za Crystal Meth galu...

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Max Morlock said:

 

 


Ajbg, ostala mi pozivnica na klaviru, nisam stigao da proučim :fantom:

Sent
 

 

 

:fantom:

 

Spoiler

Msm ovo sto je obukla jeste pakao sa jedne strane, a sa druge je odgovorila na temu met gale i onda jbg:isuse:

 

 

Link to comment

Nije problem u haljini, njena faca tuzne devojcice koja samo sto nije zaplakala, mi uopste ne ide uz sve ovo.  Mislim da od nje prave nesto sto ona nije i u cemu se ne snalazi bas najbolje. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...