Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

9 minutes ago, Mil@n said:

 

U smislu da podržavaju antivaksera. Budimo realni, Đoković nije bio baš dobar primer u vreme pandemije pogotovu sa svojim kategoričkim odbijanjem da se vakciniše.

 

znam ja sta ti hoces da kazes, ali sumnjam da ce neko odustati od kupovanja la coste zato sto se novak nije vakcinisao. pre ce biti da ce neko kupiti zato sto stalno vidja tu opremu

Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

 

U smislu da podržavaju antivaksera. Budimo realni, Đoković nije bio baš dobar primer u vreme pandemije pogotovu sa svojim kategoričkim odbijanjem da se vakciniše.

 

Lacoste-u je upala sekira u med sa Djokovicem i ne verujem da ce ga pustiti da ide nigde ako se oni budu pitali. Uzeli su ga kad je bio na najnizoj tacki karijere i uboli dzek pot.

Link to comment
17 minutes ago, Max Morlock said:

A oblače ga ko što se nekad oblačila JNA...

Sent
 

 

A dobro, jebo ga mis, to je oprema za jedan ili za par turnira. Ova garnitura ima i belu opciju, Novak je sam izabrao da bude Damjanov zelenko. Nema firme koja nije imala epske promasaje s opremom, zaigraju im se dizajneri u pokusajima da stalno izmisle nesto drugacije pa ponekad zaseru. Secam se NIKE opreme jedne godine na AO u nekim pastelnim narandzastim i svetlozelenim bojama, ono ne bih prosetao u javnosti za opkladu.

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Uzeli su ga kad je bio na najnizoj tacki karijere i uboli dzek pot.

 

Istini za volju tad se još nije znalo da mu je to najniža tačka, verovatno su se nagutali knedli u narednih godinu i kusur

Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Ovaj gornji deo je bas dobar.

Jako:wub: pantalone mi se ne svidjaju ni boja ni kroj, nesto su mi presiroke za njega.

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment

A ova zelena oprema je kazu bila spremljena za AO. 

Meni nije losa majica medjutim sa sorcom skoro iste boje, ali imak malo drugacije, mi ne ide uopste. Mozda bi sa belim bolje izgledalo. 

Svakako 1000x bolje od onih zmajeva Sergio Tacchini :lolol: to mu je bila najgora oprema. 

Uniqlo nije bio narocito mastovit ali su mi njihove kombinacije na Novaku bolje izgledale nego sad ove na Fedu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...