Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mislim da je 2021 potpisao na 4 godine, dakle do 2025. 

Ne verujem da ce preci u Nike, bilo bi dobro da je to ranije uradio, a sa 38 god bas ne bi imalo smisla. 

Da mu je Nike bio sponzor kad je osvojio sva 4 GS mislim da to ne bi proslo nezapazeno kao sto je proslo sa Uniqlo. 

Edited by Serena
Link to comment
52 minutes ago, Tinman said:

Klinac od glave do pete Nike koliko mi se cini, da nece i Novak pod stare dane da se prikloni njima.

Ovo samo govori koliko se Stefanu ne namece volja roditelja. Dete obozava Nadala i hoce da ima opremu kao on :)

Edited by Serena
Link to comment
22 minutes ago, Serena said:

Mislim da je 2021 potpisao na 4 godine, dakle do 2025. 

Ne verujem da ce preci u Nike, bilo bi dobro da je to ranije uradio, a sa 38 god bas ne bi imalo smisla. 

Da mu je Nike bio sponzor kad je osvojio sva 4 GS mislim da to ne bi proslo nezapazeno kao sto je proslo sa Uniqlo. 

4 GS u nizu su svuda prošla nezapaženo, jer to inače teniseri rade neprekidno, oh wait....

Ma, ne verujem da bi bilo bolje sa bilo kojim drugim sponzorom opreme. Imam utisak da Lacoste ne zna  šta će sa Novakom, imaju ga, otarasili bi ga se, ali verovatno odredbe ugovora to ne dozvoljavaju, a da ne osiromaše potpuno, tako da ga trpe i nadaju se da će sam otići. Ako nešto bitno osvoji pošalju mu tortu.

Link to comment

Ne znam što bi da ga se otarase pogotovu kada je covid priča prošla što jeste bio poprilično loš PR za svakoga involved oko njega. Čovek će verovatno u njihovoj opremi da postane goat beyond reasonable doubt, nisam siguran da bi ovi da propuste to.

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Preslatka mu je ćera, a Stefan mi nekako legenda... Posle onog "Ne možete da sklopite trambolinu, a došli ste da igrate wimbledon" pogotovo. :D

 

 

 

Stefan smecuje na tatu.:lolol:

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Ne znam što bi da ga se otarase pogotovu kada je covid priča prošla što jeste bio poprilično loš PR za svakoga involved oko njega. Čovek će verovatno u njihovoj opremi da postane goat beyond reasonable doubt, nisam siguran da bi ovi da propuste to.

 

a sto bi bio los PR za la costu? svaki jebeni medij je imao fotke djokovica u la costa opremi

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

a sto bi bio los PR za la costu? svaki jebeni medij je imao fotke djokovica u la costa opremi

 

U smislu da podržavaju antivaksera. Budimo realni, Đoković nije bio baš dobar primer u vreme pandemije pogotovu sa svojim kategoričkim odbijanjem da se vakciniše.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...