Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, napadaj said:

Umeju da budu dobre

Navučeš dete na PES da ne bi postalo WoW/LoL/DOTA/PUBG/Fortnite debil

Navuces dete na jazz da ne bi postalo led zeppelin debil.

Link to comment
10 minutes ago, Fins fleet said:

Video igrice su odlicne za odgoj dece. Onaj ko ih ukida svojoj deci je kreten zatupaveli koji je odlucio da sakati svoju decu jer je/ga mrzi da se potrudi da sam udje u taj svet i potrudi se da usmeri dete u njemu.

Da nisi malo odlepio, jbt?¿ Ko uopste prica o bilo kakvom ukidanju i kakvo je ovo etiketiranje?

Link to comment

navuces dete na counter, kazes cuvaj sredinu i javi ako ide rush na kratko A, ono to proda, pogines ko debil i zabranis joj igrice. 

  • Haha 1
Link to comment

 

6 minutes ago, Lancia said:

kakvo je ovo etiketiranje?

Karikiram, oprosti, nije mi bila namera da ulazim u konflikt. Prevrne mi se zeludac kad krene ova tema.

 

Link to comment
Just now, Fins fleet said:

 

Karikiram, oprosti, nije mi bila namera da ulazim u konflikt. Prevrne mi se zeludac kad krene ova tema.

 

Nemam vremena da tupim ovu temu a nije joj ovde ni mesto, imao sam direktnih iskustva spram decurlije i onih malo starijih, kad su video igre u pitanju. Svo sto je u stanju da izazove ozbiljne bolesti zavisnosti, bi moralo da bude pod budnim okom roditelja i strucnjaka po tom pitanju. Jednostvno, ne znas sta pricas, koliko god ja sad nepristojno zvucao.

Link to comment

U jbt, što ljudi baš imaju problema da prihvate pozitivnu vijest o Novaku.

 

Možda da prenesete vijest na onaj južni topik pa razvlačite kako zli Novak neopravdano i ničim izazvan koči razvoj industrije video igrica.

Link to comment

Football Manager serijal i nesto manje CoD, PES, Fifa i slicno su mi pojeli najbolje godine (mada sam visio i napolju na sportovima dosta), jebo mi pas mater. Kasnije i jebeni haxball cak, kad sam vec bio mator konj.

Igrice su uzas, Novak gospodin. Mrzite ga jer nije vakcinisan. I jer je Srbin, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...