Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

36 minutes ago, Mos said:

Igrice su lose za odgoj dece? Sta je ovo 1987.? Jesu protiv DnDa zato sto propoveda satanizam? :lolol:

Kakve veze koja je godina u pitanju, video igre, drustvene mreze i generalno prekomerno koriscenje interneta definitivno nije dobro za odgoj dece. Mislim nije dobro ni za nas matore konje.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

sta je sledece, novak djokovic apeluje da je rokenrol opasan po omladinu, sektasi vrebaju svuda. 

Brt, dok je rokenrol nesto znacio na kugli zemaljskoj, pa i kod nas, ovaj svet se imao cemu nadati. Poredjenje ti je bzvz, skroz. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Brt, dok je rokenrol nesto znacio na kugli zemaljskoj, pa i kod nas, ovaj svet se imao cemu nadati. Poredjenje ti je bzvz, skroz. 

 

jep, a onda su dosle igrice i unistile ga :(

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

daj ne lupetaj, majke ti. kakve to veze uopste ima?

ja ne verujem sta ti pises, a jos manje ne kapiras sta sam hteo rec onim gore. 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ja ne verujem sta ti pises, a jos manje ne kapiras sta sam hteo rec onim gore. 

Ako si bio ironican, izvinjavam se, nesto sam kratkotalasan danas, ako ne, nema sanse da se nadgornjavam s nekim, ko misli da su video igre dobre za odgoj dece.

Link to comment

ne, nisam bio ironican. sve sto si napisao je tako bumerski (mrzim ovaj izraz ali ovde ide 1/1). pazi jebote, 2022. pricamo o tome da li su video igrice dobre za decu ili ne. jel sport dobar za decu ili ne? onaj sport koji djokovic promovise, profesionalni, je uzasan za decu. isto je i sa video igricama, super su za decu ako se ne pretera, a na roditeljima je da to iskontrolisu. 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne, nisam bio ironican. sve sto si napisao je tako bumerski (mrzim ovaj izraz ali ovde ide 1/1). pazi jebote, 2022. pricamo o tome da li su video igrice dobre za decu ili ne. jel sport dobar za decu ili ne? onaj sport koji djokovic promovise, profesionalni, je uzasan za decu. isto je i sa video igricama, super su za decu ako se ne pretera, a na roditeljima je da to iskontrolisu. 

good luck.

Link to comment
34 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne, nisam bio ironican. sve sto si napisao je tako bumerski (mrzim ovaj izraz ali ovde ide 1/1). pazi jebote, 2022. pricamo o tome da li su video igrice dobre za decu ili ne. jel sport dobar za decu ili ne? onaj sport koji djokovic promovise, profesionalni, je uzasan za decu. isto je i sa video igricama, super su za decu ako se ne pretera, a na roditeljima je da to iskontrolisu. 

 

svaki sekund bilo kakvog sporta, kretanja, boravka napolju je >>>>>>>>>>>> od svake sekunde provedene igrajuci video igre

  • +1 5
Link to comment

Video igrice su odlicne za odgoj dece. Onaj ko ih ukida svojoj deci je kreten zatupaveli koji je odlucio da sakati svoju decu jer je/ga mrzi da se potrudi da sam udje u taj svet i usmeri ih u njemu.

Edited by Fins fleet
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

to je naravno simplifikacija i veze nama sa onim o cemu sam ja govorio. plus, naravno, ni ova simplifikacija nije tacna. 

 

@post pre ovog

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...