Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

28 minutes ago, Redoran said:

 

Doprineo je svakako, ali ostaje pitanje da li je doprineo tako što je tvrdoglava mazga koja tera mak na konac po svaku cenu pa se onda ta tvrdoglavost u antivakserskim krugovima percipira kao herojska borba za slobodu, ili tako što svesno želi da bude antivakserska ikona, da tu gradi popularnost, i da neformalno predvodi taj pokret.

 

Jbg ja mislim da je ono prvo u pitanju. Čovek je naprosto zadrt do srži po tom pitanju (i ne samo po tom), i nije mu problem da u ime te zadrtosti sebi komplikuje život do maksimuma. Ja sam pre par nedelja postavio pitanje da li je moguće da se možda tripuje da bi vakcina mogla da mu obori teniske performanse za 5%, i da se onda dalje zenta da na nivou tenisa koji on igra tih 5% može da ga košta poraza u nekom polufinalu ili finalu slema. Sinoć je u onom RTS intervjuu rekao bukvalno to, i to ga nije zent za 5% nego za 0,5%. Ne kažem uopšte da je u pravu ali očigledno je da tako razmišlja.

 

Puno toga ukazuje da njegov antivakserizam uopšte nije iz one Bil Gejc 5G nanočip svetska vlada zlatna milijarda priče, nego da zaista potiče iz tog opsesivnog tripa na temu šta će unositi u telo i da li nešto što unese može da mu utiče na igru i pre svega na taj "balans sa telom" koji mu je očigledno prioritet svih prioriteta.

 

Takođe je očigledno da je dovoljno sebičan da te svoje tripove ne podređuje nekom opštem dobru. Niti ga interesuje da da primer tako što će se vakcinisati, niti ga pogađa to što njegov specifični antivakserizam daje vetar u jedra onom klasičnom Bil Gejc antivakserizmu. On u celoj toj priči gleda sebe i tera svoje, takav je pa jebiga. Da je zaista nekakav Isus koji uvek prvo gleda opšte dobro pa onda sebe, pitanje je da li bi uzeo dva slema a kamoli dvadeset.

 

Opet kažem, u redu je mrzeti ga ali nema smisla spočitavati mu da svesno želi da bude ikona antivakserskog pokreta jer je prilično očigledno da njega za taj pokret živo zabole. Da hoće da ga predvodi, odavno bi to uradio i ne bi se autovao sada kada je pandemija pri kraju.

 

 

 

jelena je u sred korone delila video nekog tipa o 5g mrezi koja izaziva koronu. djokovic je bas taj lik koji ce da poveruje u te price, takav mu je track record, da se ne ponavljam sad, imas gomilu stvari. naravno, ono sto prosecnog bill gejts teoriticara zavere ne znaima je briga o svom telu sto sigurno dodatno ucvrscuje novakove stavove, ali novak je i jedno i drugo. 

  • +1 1
Link to comment
[mention=11898]Redoran[/mention]
 
Slažem se sa svim napisanim. On je antivakser ali ga zabole za antivakseraki pokret kao takav, ali jbg, samim tim što se autovao on je tom pokretu doprineo. Što se odnosa prema njemu tiče, ja ga ne mrzim uopšte i navijam za njega i dalje. Ne mogu više da ga poštujem kao osobu najviše zbog Vučića ali se i nakupilo previše bizarnih ispada od piramida do vakcine da bih mogao da ga smatram osobom vrednom poštovanja van sportskih dostignuća. Dugo sam odolevao, ali sada ga smatram krajnje problematičnim tipom van terena.
Ovo je otprilike slicno mom razmisljanju, samo sam ja malo blazi na vansportske stvari jer me to nikad nije mnogo ni zanimalo, ni kad je delio milione u dobrotvorne a ni ovo sa Vucicem, mada ovo ipak malo jebucka i bilo bi dobro kad bi se nekako ogradio od debila ili bar da ovo ostane poslednji takav incident. Sto se sporta tice, i dalje lozenje na maksimumu kad bude igrao.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Mnogi kažu da je za pobede potrebno dobro okruženje, zar ne? Pa, dozvolite mi da preispitam to. Pogledajte šta je Đoković osvojio kada je njegovo okruženje takvo kakvo jeste. U svakom slučaju, porodica Nadal je normalna i uvek je bila.

 

Al se nadigao Toni Nadal posle AO, kad dozvoljava sebi ovako jadne komentare. To mozemo mi da prdimo ovde o Novakoj familiji, a za njega bi to trebalo da bude tabu tema u svakom smislu. Vrlo iznenadjuci poslednji nastupi po stampi.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Al se nadigao Toni Nadal posle AO, kad dozvoljava sebi ovako jadne komentare. To mozemo mi da prdimo ovde o Novakoj familiji, a za njega bi to trebalo da bude tabu tema u svakom smislu. Vrlo iznenadjuci poslednji nastupi po stampi.

 

Tako je. Doduše, i Novakova keva je izjavila da "Đovak nikad neće više izgubiti od Federera" pa se desilo :D

 

Ali da, ova izjava je dno dna. Bukvalno je sve oko njega proglasio nekim maloumnicima. A u stvari, to su tata i stric, brat mu je malo čudan, žena takođe. E jbg, nisam ga baš odbranio najbolje. :D

Ali šalu na stranu, izjava je užasna i jako uvredljiva. Mi smo normalni, vi niste. Sramno.

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Ali šalu na stranu, izjava je užasna i jako uvredljiva. Mi smo normalni, vi niste. Sramno.

 

Toni još ne može da preboli što Novak ima skoro pa duplo više nedelja od Nadala, kao eto Nadal i Rodžer su bili povređeni inače Novak ne bi imao toliko. Fuck off

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Tako je. Doduše, i Novakova keva je izjavila da "Đovak nikad neće više izgubiti od Federera" pa se desilo :D

 

Ali da, ova izjava je dno dna. Bukvalno je sve oko njega proglasio nekim maloumnicima. A u stvari, to su tata i stric, brat mu je malo čudan, žena takođe. E jbg, nisam ga baš odbranio najbolje. :D

Ali šalu na stranu, izjava je užasna i jako uvredljiva. Mi smo normalni, vi niste. Sramno.

Nemoj da ga branis vise, svega ti :D mislim, jako jako bedno. Nisam nacisto dal nesto stoji iza, da ovako promeni svoje ponasanje prema Novaku, koje je bilo svih ovih godina vrlo korektno. Ovo je dno dna. 

Link to comment

Izjava je bas primitivna. Ali cudan je taj Toni, imao je i neke izjave za Nadala kad je prestao da mu bude trener. To prevedeno na srpski sto sam citala je bilo bas nepristojno. Ne znam kako zvuci u originalu i sta su nasi nakalemili

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...