Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

7 minutes ago, Tsai said:

Ali nije Novak na svakom GS finalu dozivljavao ovo sto je Medvedev doziveo u nedelju. USO 2015 i tri W finala protiv Federera. Na ostalim slemovima je bilo poprilicno neutralno, cak i protiv Nadala na RG

 

 

 

Pa nije tako.

Link to comment
Just now, stray cat said:

 

Pa nije tako.

 

Pa jeste. Ovo sto je Medvedev doziveo moze da se poredi samo sa USO 2015. Na Vimbldonu publika, kakva god da je, cuti izmedju poena. Ta prica da Novak izlazi pred 12k ljudi koji mu vriste i urlaju na svakom grend slem finalu koje je osvojio jednostavno nije istina.

 

4-5 sa uzasnom publikom.

 

Pogledaj hajlajte uostalom

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Da i ja sam cuo to navijanje, 'Ajmo Rafa, mars u Rusiju!'

Jedno je navijati, drugo je navijati protiv.

Vidiš kako je na tebe uticao taj jedan debil da stekneš utisak da je čitava publika bila u tom fazonu.

 

Ja sam navijao protiv Nadala :D

Link to comment

Ja sam gledao mečeve: jedino što mi se izdvaja je Sinsi 2018, RG 2021 i RG finale 2016, al' to su ovi što pričaju po naški izvukli na glasnoću/buku.

 

Čim ja pamtim gde nisu bili protiv NĐa, pa mi to malo čudno, znači da je, jbg, normalno da su ili neutralni ili protiv.

Edited by stray cat
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Vidiš kako je na tebe uticao taj jedan debil da stekneš utisak da je čitava publika bila u tom fazonu.

 

Ja sam navijao protiv Nadala :D

Kako se zove ostatak publike koji ometa Medvedeva prilikom serviranja? 

Link to comment

Sve je to lepo teoretski, ali, u stvarnosti, kada publika odreaguje tri puta većim aplauzom i ovacijama na protivnikov viner, da se izrazim, "istog teniskog kvaliteta", u odnosu na tvoj, pa tako ceo meč, to ne može da se ne primeti i ne utiče na psihu, kumulativno, iz turnira u turnir. Živci se tanje, jbg. Pa nas onda sve nervira način na koji NĐ "leči" živce - šalje srca i slično.

Link to comment
6 minutes ago, stray cat said:

Ja sam gledao mečeve: jedino što mi se izdvaja je Sinsi 2018, RG 2021 i RG finale 2016, al' to su ovi što pričaju po naški izvukli na glasnoću/buku.

 

Čim ja pamtim gde nisu bili protiv NĐa, pa mi to malo čudno, znači da je, jbg, normalno da su ili neutralni ili protiv.

 

I ja sam gledao sva finala. U Australiji su zapravo (ne samo dijaspora) bili skroz korektni na tribinama, pa cak i kad je igrao protiv Mareja (UK/AUS veza) i to 4 puta.

 

Na RG kako kad ali nikad nije predjena granica dobrog ukusa, kao u onim finalima protiv dede na USO i W. Ali vidis, ubedljivo najvece sranje je bilo na finalima kada je igrao protiv dede. Tako da nece biti da je samo istocna evropa problem, vec je publika itekako htela da bazelska sminkercina (aj kad mogu svi mogu i ja :lolol:) napabirci jos koji slem.

 

Samo ne zelim da se ovaj uzas kroz koji je Medvedev prosao u 4. i 5. setu predstavlja kao nesto sto Novak prolazi u svakom slem finalu, jer nije tako.

Link to comment
10 minutes ago, Tsai said:

To je jedan idiot reko. I trebo je biti izbacen odmah. Ispada da mu je cela tribina skandirala mars u rusiju

 

A to sto jedan idiot hoce da kaze zato sto je idiot je nesto sto je mislila vecina publike. Istina, bilo je i uzvika da se idiot izbaci sa stadiona ali niko ionako nije tvrdio da je cela tribina vikala to sto se jedan idiot usudio. I da, trebalo je da bude izbacen. Nije. Sta mislis, da li bi bio izbacen da je viknuo, recimo, "crnac, mrsh nazad u Afriku"?

 

Malo je tuzno relativizovati takve stvari pricom "ma, to je pojedinac, ne mozemo suditi svima po njemu", ali navikli smo na takve stvari kod ovih nasih relativizatora pa smo izgleda malo pokupili od njih. Naravno da nisu svi ljudi isti, naravno da nije cela tribina na Rod Lejver Areni naseljena rasistima,... Koliko jos nepotrebnih disclaimer-a treba napisati da bi se razumno diskutovalo?

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Pre će biti da se ne razumemo, al ajd.

Smorih i sebe više :D

Pa jeste i ta argumentacija, ja sam se bavio sportom...jbt, meni je Dule Vujosevic bio trener dve godine, shodno tome trebalo bi da sam pelcovan protiv svega u zivotu, pa nisam :sad:

Edited by Lancia
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...