Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, harper said:

 

A to je vaznije od toga da jedan igrac sa glavesinama ATP-a zajednicki organizuje turnire i deli profit?

 

Ne bih ulazio u to šta je važnije već šta je neodgovornije u sred epidemije.

 

Msm, ti si krenuo da porediš, ap rekoh da uporedimo do kraja...

Link to comment
1 minute ago, Stari tenis fan said:

 

U trenutku kada je Novaka pogodio zenu na nacin na koji je pogodio, diskvalifikacija je bila automatska. Taj incident je izazvao buru reakcija. Pravila nisu i ne mogu biti jasna. Onaj slucaj Federera koji je neko postirao je granicni slucaj. Duh pravila je da se sudije i publika stite od bilo namjerne, bilo nenamajerne agresije igraca. Vama nikako ne ide u glavu da je USO nevoljko diskvalifikovao Novaka. Oni su time izgubili pare!

 

sta to znaci? nisu hteli al su morali? ta diskvalifikacija je realno svinjarija.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ne bih ulazio u to šta je važnije...

 

Onda nemoj. Ne znam u kojem svetu je ocigledan primer korupcije na najvisem nivou manje vazan od grupe klinaca koji su se raspojasali na privatnoj zurci u nevreme ali zagovornicima tog sveta mogu samo da se nasmejem u facu.

Link to comment
20 minutes ago, Stari tenis fan said:

 

U trenutku kada je Novaka pogodio zenu na nacin na koji je pogodio, diskvalifikacija je bila automatska neminovna. Taj incident je izazvao buru reakcija. Pravila nisu i ne mogu biti jasna. Onaj slucaj Federera koji je neko postirao je granicni slucaj. Duh pravila je da se sudije i publika stite od bilo namjerne, bilo nenamajerne agresije igraca. Vama nikako ne ide u glavu da je USO nevoljko diskvalifikovao Novaka. Oni su time izgubili pare!

 

Ako pravila nisu (i ne mogu biti) jasna, onda se diskvalifikacija donosi po diskrecionom pravu.

 

A Federer nije granicni slucaj, jer on tu nije dobio ni opomenu (nije ni trebao, po meni), Bendene je pogodio kamermana u glavu, bez opomene

Link to comment

Novak je bio (verovatno je i sada) duhovit dečko.

Dođe sasvim nepoznat na RG, a tamo Rafa već zvezda na čijim patikama piše "vamos Rafa", pa Novak uzme flomaster i napiše na svojim patikama "vamos Nole". Igrači, mahom normalni momci, jer većina tu i nisu zvezde, su oduševljeni. Novak ih je zabavljao po svlačionicama tako. I imitacijama. Sećam se da sam gledala jedan klip gde on imitira Feda i njegove baletske pokrete. Igrači okolo se valjaju od smeha, a imitacija je zbilja bila sjajna, meni jedna od najboljih. I onda to stigne do novinara. Pa onda to već postane manje spontano i manje dopadljivo , ali krene i moralna policija , sve se to izokrene u svoju suprotnost, Novak prestane sa tim, verovatno shvata da ne može da se ponaša spontano. Pa onda nešto krene da se kao uvlači publici (a mislim da mu to i nije prava priroda) i onda sve ode u tri lepe.

Pri tom,  upadanje u atar svetog dvojca, a i to odakle je, svakako nije pomoglo. 

Sad šta će biti dalje, to se ni u pasulju ne može videti :dry:.

 

  • +1 3
Link to comment
45 minutes ago, Mil@n said:

 

Jel su procureli snimci sa partija uveče sa Laver Cupa i jesu se pozaražavali igrači?

 

jesu u abu dhabiju. jeste rizik bio, ali 2,5 miliona dolarcica nije losa lova. :)

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...