Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Kada publika navija za našeg heroja - onda super, nikom ništa. Kad navija protiv - onda su govna. 

 

 

Na ovom forumu je džukačko ponašanje publike uvek bilo prozivano, nevezano za to protiv koga je upereno.

 

Što se tiče našeg heroja, sasvim je OK i legitimno da publika preferira onog drugog i navija za njega. Sve dok ne počnu da verbalno linčuju onog ko im nije po volji, kao što smo juče imali priliku da vidimo. Teniska publika u nekim zemljama je uveliko izgubila sposobnost da razlikuje navijanje od linča i to je problem o kojem pričamo.

 

  • +1 5
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Malo mašiš ovde. Niko nije tvrdio da su Đoković i Medvedev nekakvi neotesanci. Ovde se raspravlja o odnosu publike prema pojedinim teniserima. 

Kada publika navija za našeg heroja - onda super, nikom ništa. Kad navija protiv - onda su govna. 

Jbg, zato  i jesu publika.

 

Šta mislite, ako Đokoviće puste na ovogodišnji RG, kakvo će biti ponašanje publike?

Sad pogledah AO 93 gde publika podrzava harizmaticnu Stefi protiv Monike.I na kraju neki onako aplauz verovatno od nase dijaspore na tribinama.Taj deo gde publika navija za naseg heroja jos nisam video ali ajde sad imam jos nadam se 30,40 godina ispred sebe doziveti valjda.

Link to comment

Zavisi ko ti je heroj :D

Za koga je navijala publika prošle godine u finalu AO?

 

 

esid: meni se, da prostite, kenja od te floskule teniska publika, beli sport. Publika je svuda ista, na svakom sportu, rulja koja arlauče i podržava svog favorita, a pokušava da urlanjem poremeti protivničkog. I teniseri, i ostali sportisti moraju naučiti kako to procesuirati i izboriti se mentalno s tim pritiskom.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Sto se tice rasizma zapada prema Novaku, on je proporcionalan nasoj mrznji prema Rodzeru i Rafi. Cijeli ovaj pdf je svjedocanstvo tome...

Kojoj mrznji?

Pa ja se divim Nadalu podjednako kao i Djokovicu, pre svega njegovom ratnickom stavu na terenu kao i stavu da se nikada ne predaje, glede cega smo juce imali pokaznu vezbu.

 

Link to comment

April 2016.
 

 

Quote

1:08 Medvedev says to the umpire: "I know you are friends with him. I am sure about it."

1:50 Medvedev falls down.

3:54 Supervisor comes on court.

6:58 Medvedev is defaulted.

 

Medvedev was disqualified for "aggravated unsportsmanlike conduct when he questioned the impartiality of the chair umpire, because of her race."

 

Edited by vememah
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ali kako to da se njima ne desi da se ne vakcinisu, da organizuju turnir u sred pandemije ili da pogode sudiju lopticom? Previse ga tjera maler...

 

 

Novak je sve svoje greške debelo preplatio tako da mu karma svakako nije ostala dužna. Imali smo raspravu oko svrsishodnosti argumenta: "Jbg Novače, kada bi bio savršen kao ona dvojica imao bi 30 slemova". Nije savršen, takav je kakav je. Mene lično inspirišu njegova postignuća u tenisu a po pitanju medicine i zdravlja me inspiriše naš porodični lekar i nemam nikakav problem da razdvojim te dve stvari. 

Link to comment

Ah, pa tenis baš i nije najbolji predložak da se kritkuje primitivizam publike. Zapravo je možda i jedini (ako ne jedini svakako vodeći) sport gde se akteri najčešće ponašaju primitivnije nego gledaoci. U nekim drugim sportovima se uglavnom povleče i kada dobiju pečenu svinjsku glavu za vrat, a ovde se igrači najebavaju majke zbog aplauza između 2 servisa, a usta im puna tradicije, kulture i bontona kada god se traži izgovor za fair & squere poraze. Jedino što se u celoj stvari ne dovodi u pitanje kod ovakvih slabića je da će se posle ovakvih 'neću da se igram' razmaženosti bez ikakve sumnje pojaviti prvi na Vimbldonu i trubiti o omiljenom turniru i zahvaljivati predivnoj publici.

 

 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, Redoran said:

 

Imali smo raspravu oko svrsishodnosti argumenta: "Jbg Novače, kada bi bio savršen kao ona dvojica imao bi 30 slemova". Nije savršen, takav je kakav je. Mene lično inspirišu njegova postignuća u tenisu a po pitanju medicine i zdravlja me inspiriše naš porodični lekar i nemam nikakav problem da razdvojim te dve stvari. 

 

Jel možeš da navedeš, citiraš, jedan post koji je rekao tako nešto, nebitno čiji?

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Meh, eno ti Kajri Irving kao primer da ne bi bas tako bilo..

 

Kajri uredno igra utakmice u gradovima i državama u kojima vakcinacija nije obavezna za tako nešto, malo ga prozivaju likovi sa ESPN i TNT i to je to.

 

Meni je najluđi primer Benzema - čovek je pravnosnažno osuđen zbog udruživanja radi iznude novca od bivšeg saigrača iz reprezentacije ucenjivanog privatnim snimkom i nikom ništa. Eno igra u Realu, vratio se i u reprezentaciju, Sava tiho teče, sic transit gloria mundi.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, napadaj said:

 

Kajri uredno igra utakmice u gradovima i državama u kojima vakcinacija nije obavezna za tako nešto, malo ga prozivaju likovi sa ESPN i TNT i to je to.

 

Meni je najluđi primer Benzema - čovek je pravnosnažno osuđen zbog udruživanja radi iznude novca od bivšeg saigrača iz reprezentacije ucenjivanog privatnim snimkom i nikom ništa. Eno igra u Realu, vratio se i u reprezentaciju, Sava tiho teče, sic transit gloria mundi.

Eno ti Jon Bones Jonesa,covek zivi GTA i nikom nista

Link to comment
46 minutes ago, Redoran said:

 

Novak je sve svoje greške debelo preplatio tako da mu karma svakako nije ostala dužna. Imali smo raspravu oko svrsishodnosti argumenta: "Jbg Novače, kada bi bio savršen kao ona dvojica imao bi 30 slemova". Nije savršen, takav je kakav je. Mene lično inspirišu njegova postignuća u tenisu a po pitanju medicine i zdravlja me inspiriše naš porodični lekar i nemam nikakav problem da razdvojim te dve stvari. 

 

Nisam ni sporio da mu je ta zica u glavi nemjerljivo vise donjela nego odnjela. Samo mi smeta to sbbkb Nadal i Rodzer uradili nesto pogresno da bi bili sigurno pomilovani... Nek urade vec jednom.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, napadaj said:

 

Meni je najluđi primer Benzema - čovek je pravnosnažno osuđen zbog udruživanja radi iznude novca od bivšeg saigrača iz reprezentacije ucenjivanog privatnim snimkom i nikom ništa. Eno igra u Realu, vratio se i u reprezentaciju, Sava tiho teče, sic transit gloria mundi.

 

Da, vratio se u repku gdje godinama nije bio. Najbolje jos da se za svako djelo dobija dozivotna robija (diskvalifikacija).

Link to comment

A dobro sad, malo gudriranja i pijanog bahacenja u voznji, ucenjivanje snimkom i iznuda... Realno sitnice, nisu otkinuli nikome glavu teniskom lopticom i ugrozili zdravlje celog kontinenta, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

 

Da, vratio se u repku gdje godinama nije bio. Najbolje jos da se za svako djelo dobija dozivotna robija (diskvalifikacija).

 

Za ovakvu svinjariju protiv saigrača iz reprezentacije treba da bude zauvek odstranjen iz nje.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...