Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

16 minutes ago, harper said:

 

Jebo te, kolika su ljudi stoka. Nije bitno sto je dosao nevakcinisan, pizdicemo zato sto je to posteno rekao.:laugh: Mi stvarno zivimo u zajebanom cirkusu.

To ja pričam sve vreme. Trebalo bi da mu zahvale za transparentnost. Otkrio im je da njihova vlast radi nešto što njima očigledno smeta.

Link to comment

Sad ne znam ni sam šta je gore: ovo što se desilo ili da su ga pustili da uđe bez problema, pa da jedno tri dana po trideset puta odbija da otkrije svoj vaccination status novinarima, i da nakon što drogirana javnost dobije potpuni fras vlasti pošalju panduraciju da zajedno uhapse i njega i Voracovu.

 

Mislim da nema tog scenarija u kojem je Novak mogao da izađe na teren, ovo bi se završilo katastrofom kako god da okreneš. Koliko god da je pogrešio u proceni, Tiley je pogrešio pet puta toliko a niko ga ne pita za junačko zdravlje. I još na sve to onaj pogrešan odgovor u putnoj deklaraciji, koji je dušu dao za spinovanje. Kada Netflix bude snimao scenu sa popunjavanjem tog zahteva, treba da se otvore i plate nekom talentu da im iskomponuje najdramatičniju muzičku podlogu u istoriji TV serija.

 

  • +1 1
Link to comment

To do the surgery, it was against his core values. It was really huge, it's like he buried one part of him with that decision.

 

ovo su strasne stvari

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Redoran said:

Zašto strašne? Da li taj njegov trip tebe ugrožava na neki način?

 

ne ugrozavaju mene razni tipovi ljudi pa ne znaci da ne mogu da mislim da su budaletine. 

  • +1 3
Link to comment
Quote

Djokovic faces being locked out of three of the four majors, with the United States having already joined Australia in imposing a policy of mandatory vaccinations on foreign visitors. (...)

[French] sports minister Roxana Maracineau posting on Twitter on Sunday night that a new “vaccine pass” initially limited to residents would apply to “foreign professionals”. (...)

Christophe Castaner, head of French president Emmanuel Macron’s ruling LREM party group in the country’s National Assembly, said Djokovic defending his title at Roland Garros unvaccinated was “out of the question”.

He added: “He can’t come if he doesn’t respect a rule that applies to spectators, ball boys and girls and people running boutiques at the French Open. In what world would we be living if, just because you are a star, you can break the rules?”

 https://www.telegraph.co.uk/tennis/2022/01/17/novak-djokovics-french-open-doubt-sports-minister-u-turns-vaccine/

 

FJViByYXoAEVSPt?format=jpg&name=large

Edited by vememah
Link to comment

ali zaista, kada pročitam bljuvotine o Novaku koje obajvljuju Nemački mediji (nisu ni drugi mnogo bolji), moje pominjanje Hitlera u jednom od prethodnih postova dobija puni smisao.

 

u nekoj nadrelanoj sceni, vidim Hitlera kako sedi u fotelji, čita ovaj materijal, a brk mu se smeši. preko puta njega Himler i Gering nazdravljaju ogromnim kriglama piva. Gebels se naginje ka Bormanu i na uvo mu šapuće "We are in business again!"

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
Quote

 

The next major events on the men’s tour after the Australian Open are the Masters 1000 events in March in Indian Wells, Calif., and Miami. But the United States now requires that visitors be fully vaccinated to travel to the country by plane unless they are American citizens, lawful permanent residents or traveling on a U.S. immigrant visa.

Only limited exceptions apply, and it is unclear whether Djokovic would qualify for one or would even want to try to qualify for one after the Australian imbroglio.

 

https://www.nytimes.com/live/2022/01/15/sports/djokovic-australia

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Sad ne znam ni sam šta je gore: ovo što se desilo ili da su ga pustili da uđe bez problema, pa da jedno tri dana po trideset puta odbija da otkrije svoj vaccination status novinarima, i da nakon što drogirana javnost dobije potpuni fras vlasti pošalju panduraciju da zajedno uhapse i njega i Voracovu.

 

Mislim da nema tog scenarija u kojem je Novak mogao da izađe na teren, ovo bi se završilo katastrofom kako god da okreneš. Koliko god da je pogrešio u proceni, Tiley je pogrešio pet puta toliko a niko ga ne pita za junačko zdravlje. I još na sve to onaj pogrešan odgovor u putnoj deklaraciji, koji je dušu dao za spinovanje. Kada Netflix bude snimao scenu sa popunjavanjem tog zahteva, treba da se otvore i plate nekom talentu da im iskomponuje najdramatičniju muzičku podlogu u istoriji TV serija.

 

Ne isključujem da bi ovo iz tvog prvog pasusa bilo moguće ali jako malo verovatno - Morison je ovako ispao klovn (ponavljam ne po prvi put u toku pandemije), a to bi tek bilo nezdrživo da je Đoković ušao u Melburn bez pitanja i onda vlast pokušala da ga vraća nazad, pa bilo bi očigledno da je po saveznoj vlasti sve bilo OK a ne da se kao sad vade na pisma koja je Hant slao Tiliju u novembru, yeah right. I onda bi Morison popio sav bes javnosti (naravno daleko manji nego ovo što se desilo nakon Đokovićevog Instagram posta), a Đoković bi trpeo zvižduke na turniru. Onio što si me pitao za lekarske komisije smo već izvrteli više puta, sve je u nadležnosti Viktorije ali je sve neki izuzetak napravljen radi turnira. Inače se juče po vestima otvorenije provlačilo da bi možda Tili trebalo da da ostavku ili da snosi neku odgovornost za sve ovo. Takođe se već špekuliše o ulogama za neki kvazi-dokumentarac  (u slučaju teksta koji sam čitao državne ABC koja naravno nije naklonjena Morisonovom krilu liberala), pominje se Džejk Gilenhal kao dovoljno ozbiljan i dovoljno fit glumac da glumi Đokovića. Inače se oseća u javnosti da je AO bez Đokovića jako krnj, Kurijer posebno zvuči razočaran, a za ubeđene u antisrpsku zaveru samo da pomenem da je lokalna javnost oduševljeno slavila pobedu Aleksandra Vukića, i da je Jelena Dokić i dalje glavni stručni komentator ženskog dela turnira kako na kanalu 9 tako i na terenu (ekvivalent Kurijera) - juče se zaplakala intervjuišući Eš Barti nakon njenog meča. Usput, Dokićeva je pre par dana objavila da se rastala od dugogodišnjeg partnera (Hrvata ako slučajno neko ovde nije znao) i zamolila da ljudi izbegavaju da to komentarišu na osnovu nacionalnosti ili religiozne pripadnosti.

 

30 minutes ago, Tsai said:

sesto i zavrsavam. da, deportacija je odvratna, medjutim danas sam razmisljao malo vise o tome. sta ako je zapravo onaj razgvoor brnabe i morisona bio jedan zesce peglanje vezano za u najmanju ruku sumnjivi pcr test i ako je sve ovo zapravo mnogo bolja opcija nego da se krenulo detaljno u analizu samog testa, nakon koga bi najveroatnije dobio 3 godine zabrane ucesca na atp turnirima - u prevodu, penzija. meni deluje i da je novaku na neki nacin laknulo, iako verujem da mu je jako tesko

Sa ovim se i ja slažem, ispalo je dobro i za njega i za državu Srbiju.

 

Još par komentara od mene na dve harperove izjave ovde i prestajem da davim - prva da je Đoković naleteo na ovdašnji SNS ekvivalent, nije tačno, bolje poređenje bi bilo sa hipotetičkom Srbijom sa početka veka u kojoj se na vlasti smenjuju Socijalistička partija ali ne Miloševićevog tipa nego neka vođena Nebojšom Popovim, i Demokratska stranka, i da u Demokratskoj stranci koja je na vlasti dođe do unutarpartijske smene Đinđića (tj. Turnbula) i na vlast dođe Vuksanović ili neki Jeremić, e to vam je Morison. Druga je o Nadalu, sa kojom se slažem, i dodajem da čovek meni izgleda prikladniji za nošenje izraza "human equivalent of Phar Lap" nego Grant Haket (svojevremeno šampion i rekorder u plivanju na 1500m) koga su ovde tako nazivali. Pri čemu je Đoković daleko od obrazovanja i sofisticiranosti jednog Jana Torpa pri poređenju, ali nema veze, razlika treba da je očigledna.

 

SaE

Edited by Gojko & Stojko
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Takođe se već špekuliše o ulogama za neki kvazi-dokumentarac  (u slučaju teksta koji sam čitao državne ABC koja naravno nije naklonjena Morisonovom krilu liberala), pominje se Džejk Gilenhal kao dovoljno ozbiljan i dovoljno fit glumac da glumi Đokovića.

 

Iskreno se nadam da ce ovo da urade i da ce ih Djokovic odrati od odstete na sudu, taman da vrati ono sto je izgubio u ovom procesu.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...