Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, vememah said:

 

Zakon je izglasan, teško da će zbog njega da se ponovo sastaje parlament.

Ma naravno. Mozda vec nesto ima u zakonu u vezi izuzetaka jer mediji spominju:

 

"The new law requires full vaccination for such venues, including tourist sites, many trains and all domestic flights, and applies to everyone 16 and over.

 

Some exceptions could be made for those who recently recovered from COVID-19. The law also imposes tougher fines for fake passes and allows ID checks to avoid fraud."

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Ako će se vakcinisati zarad turnira a ne radi svog zdravlja onda je to duplo nelogično. 

 

Zbog svog zdravlja se sigurno nece vakcinisati jer bi to vec do sada uradio.

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment

Ako Nole bude vozio mothership koji nas pokupi da idemo u bolji svijet u mojim ocima ce biti goat! Cak i vise od toga. Ovako ce ostati samo teniser koji je (evntualno) osvojijo najvise trofeja. Dzordan i Maradona nisu likovi sa najvise titula ali jesu goat.

 

  • +1 1
Link to comment

Drugar mi kaze da je od 10og januara moguce uci u Norvesku ako si vakcinisan, prelezao covid ili sa pcr testom. 2 godine su bas bili strogi za ulazak. Tako da verujem da je ovo pocetak normalizacije putovanja, osim da se ne izbaci efikasnija vakcina u smislu prenosa.

Videcemo kako ce se Norveska nositi imajuci u vidu da su imali malo zarazenih i umrlih. Ako ne vrate mere, ide se na kolektivni imunitet prirodnim putem, sto ce amnestirati Noloa...

Link to comment
4 hours ago, Leia said:


Pa kako bre, bukvalno dan pre ovoga sam ja prokomentarisala da je sumnjivo da bi se N zarazio tako brzo ako ima antitela a ti si mi odgovorio da je sve vise ponovnih zarazavanja u kratkom roku, ti znas zenu koja se zarazila posle 3 meseca itd itd :D

Sva sreca da se i ovaj cirkus nekako zavrsi pa ako nista drugo ubuduce cemo se raspravljati i loviti nedoslednosti oko smislenijih tema :fantom:

 

 

 

Pomesala si me s nekim, ne znam nijednu "zenu koja se zarazila posle 3 meseca". Uostalom, ne govorimo o 3 meseca vec 20 dana, ne znam nijedan slucaj tako brzog re-zarazavanja.

Link to comment

koja mosa sedme sile na aerodromu :D 

 

ucinio im se novak ... poceli da skandiraju "ti si nas sampion novace"

krenuo taj momak ka njima, a policajac ispred njega rukom vrti ... jace, jace

kad je stigao ispred njih ... pa to nije novak :D 

 

 

kliknite na otprilike -10 ... kako bude vreme prolazilo moracete da vratite ranije

 

 

Edited by cedo
  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...