Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, cedo said:

sad ce poeni za djokovica

 

pocinje drzava

 

 

on nece dugo, posto nema sta da kaze :D 

On će da ostane kod tužbenog zahteva, pa da se ide na ručak...

Link to comment
9 minutes ago, cedo said:

 

ja ne razumem toliko :D 

 

ali videh da je ovaj gore levo testirao advokata i da je ovaj prosao

 

a onda je glavni stavio do znanja da je on glavni nevezano za to kakvi su dokazi ministra

edit : e upravo ovo sto kaze uskebasi: da ostavi sudu na ocenu predlozene dokaze... 

 

Sudija Alsop: One needs to be careful when speaking about evidence in the sense of litigation...

Before a decision-maker, it’s the legitimacy of the material before [them] and whether or not it is of sufficient character including what can be drawn from common-sense and the perception of the minister to matters relevant in the community.”

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

 

Sudija Alsop: One needs to be careful when speaking about evidence in the sense of litigation...

Before a decision-maker, it’s the legitimacy of the material before [them] and whether or not it is of sufficient character including what can be drawn from common-sense and the perception of the minister to matters relevant in the community.”

 

pa to sam i rekao :D 

Link to comment
27 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zamisljam kako bi ovaj Wood obrisao patos sa zastupnicima R. Srbije, kada bi ga Rio Tinto angazovao.

Loša ti je ta fantazija. R Srbija ume da angažuje i te kako skupe i kvalitetne engleske i američke advokate da je zastupaju kad treba, ne idu zamenici pravobranioci po ICSID arbitražama. 

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Samo ću ovo da ostavim ovde:

 

$RQ0IG4D.png

 

Isti autor, isti istraživačkitm magazin, 23 godine kasnije.

 

Kako ovi ljudi ne razumeju koncept digitalnog otiska i ujedanja sopstvenog dupeta nikad mi nece biti jasno.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Nemački novinari preziru Srbe, more news at 11

 

Ne znam za prezir ali da guslaju 30 godina po istom šablonu, to je za ozbiljno priznanje. Mislio sam da samo Novosti to rade.

 

Link to comment
19 minutes ago, Uskebasi said:

Sreca pa se ne bi sudilo i Srbiji 😁

Ja pokušavam da zamislim ovakvog advokata pred srpskim sudom. Verovatno bi zvali pravosudnu stražu da ga izvede iz sudnice 😁 Tu nesto palamudi umesto da kaze da ostaje pri tužbi i da ostavlja sudu na ocenu predlozene dokaze... 

 

Anglosaksonski postupci su neuporedivi sa našim, skroz su drugačije koncipirani. Uostalom, kako bi ti reagovao da advokat suprotne strane krene da daje dva sata na ročištu usmeno obrazloženje?

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, boldrock said:

 

Sudija Alsop: One needs to be careful when speaking about evidence in the sense of litigation...

Before a decision-maker, it’s the legitimacy of the material before [them] and whether or not it is of sufficient character including what can be drawn from common-sense and the perception of the minister to matters relevant in the community.”

To mi se nikako ne svidja. Otprilike: "U pravi si ali ministar ima diskreciono pravo."

  • +1 1
Link to comment
 
Ne znam za prezir ali da guslaju 30 godina po istom šablonu, to je za ozbiljno priznanje. Mislio sam da samo Novosti to rade.
 
Rujević često na Tviteru piše o nemačkim medijima i njihovom odnosu prema ovim prostorima, tako da me ovo ne čudi (i ova dva naslova sam video kod njega danas).
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Kako ovi ljudi ne razumeju koncept digitalnog otiska i ujedanja sopstvenog dupeta nikad mi nece biti jasno.

 

Može li brzi prevod za nas koji ne znaju nemački?

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...