Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zamisljam kako bi ovaj Wood obrisao patos sa zastupnicima R. Srbije, kada bi ga Rio Tinto angazovao.

 

u R. Srbiji se toliko nezakonito radi da bi mogao osnovano da ustvrdiš da postoji pretpostavka da je svaka odluka organa nezakonita. time bi izbegao da uopšte dokazuješ nezakonitost, već bi pustio drugu stranu da dokazuje da je nešto zakonito. što ona ne može. i to je to

 

case closed 

  • +1 1
Link to comment
 
Mislim da ni on vise ne moze da izadje iz ovoga, sve i da hoce. Ovo odavno vise nije pitanje Australian Opena vec ostatka Novakove karijere i javne percepcije toga ko je on i za sta se zalaze.
Pa to jbga, ono što ameri za sportiste kažu:
After all is said and done, what is your legacy?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zamisljam kako bi ovaj Wood obrisao patos sa zastupnicima R. Srbije, kada bi ga Rio Tinto angazovao.

Sreca pa se ne bi sudilo i Srbiji 😁

Ja pokušavam da zamislim ovakvog advokata pred srpskim sudom. Verovatno bi zvali pravosudnu stražu da ga izvede iz sudnice 😁 Tu nesto palamudi umesto da kaze da ostaje pri tužbi i da ostavlja sudu na ocenu predlozene dokaze... 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, nautilus said:

ako sam dobro shvatio, advokat tvrdi da je javni red i mir u australiji pravni standard utvrdjen nekim presedanima i da je sud vezan tim standardom.

 

ja ne razumem toliko :D 

 

ali videh da je ovaj gore levo testirao advokata i da je ovaj prosao

 

a onda je glavni stavio do znanja da je on glavni nevezano za to kakvi su dokazi ministra

edit : e upravo ovo sto kaze uskebasi: da ostavi sudu na ocenu predlozene dokaze... 

Edited by cedo
Link to comment

Đokovićev advokat poentira time da nema dokaza da bi njegovo prisustvo u zemlji moglo da dovede do nemira.

"Ministar nema pravo da otkazuje vizu bez dokaza i na osnovu svojih fantazija".

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Samo opterecuje zapisnik badava.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

da si mu ti advokat pred ovim sudom vratili bi smrtnu kaznu koja je ukinuta 1975. i vesali bi ga na sred rod lejver arene. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
da si mu ti advokat pred ovim sudom vratili bi smrtnu kaznu koja je ukinuta 1975. i vesali bi ga na sred rod lejver arene. 
Da citiran jednog mog sugradjanina:
Munem lečka!

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...