Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Novak ako izadje na Rod Lejver garant ce na svakom njegovom mecu biti gomila australijskih Srba i bice glasniji i bezobrazniji nego ikad. S obzirom na to da ce druga sedista zauzimati gnevni Lokdaunijanci ne smem ni da zamislim na sta ce to da lici.

 

Jebi ga, Hawk u pravu, "risk to good order"

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Novak ako izadje na Rod Lejver garant ce na svakom njegovom mecu biti gomila australijskih Srba i bice glasniji i bezobrazniji nego ikad. S obzirom na to da ce druga sedista zauzimati gnevni Lokdaunijanci ne smem ni da zamislim na sta ce to da lici.

 

Ovim tupsonima iz vlade bi to bio deset puta jači argument za ukidanje vize, mada bi ovaj Wood i to oglodao kao krmenadlu. Ali bismo barem mi pojeli mnogo više kokica.

Link to comment
9 minutes ago, Budja said:

 

Hm... Ne citamo obojica pazljivo.

 

 

 

Vlada je iznela neosnovanu tvrdnju i na njoj zasnovala odluku, advokat ukazuje na to i pokušava da dokaže neosnovanost. realno, što je otužba gluplja i nevezana za realnost, lakše je oboriti je. u teoriji.

 

kao kad bi mi ovde izneli tvrdnju da postoj imogućnost da će meteor da udari u Mirijevo i sravni naselje sa zemljom i na osnovu toga naložimo evekuaciju kompletnog stanovništva. mislim, takva situacija je zamisliva i moguća, ali nema nikakvih dokaza da se tako nešto dešava u ovom trenutku niti da je opasnost realna. naročito ne u toj meri da treba evakuisati hiljade ljudi. 

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Ovim tupsonima iz vlade bi to bio deset puta jači argument za ukidanje vize, mada bi ovaj Wood i to oglodao kao krmenadlu. Ali bismo barem mi pojeli mnogo više kokica.

 

Sto volim kad neko kida u svom poslu. Nista lepse

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

Vlada je iznela neosnovanu tvrdnju i na njoj zasnovala odluku, advokat ukazuje na to i pokušava da dokaže neosnovanost. realno, što je otužba gluplja i nevezana za realnost, lakše je oboriti je. u teoriji.

 

kao kad bi mi ovde izneli tvrdnju da postoj imogućnost da će meteor da udari u Mirijevo i sravni naselje sa zemljom i na osnovu toga naložimo evekuaciju kompletnog stanovništva. mislim, takva situacija je zamisliva i moguća, ali nema nikakvih dokaza da se tako nešto dešava u ovom trenutku niti da je opasnost realna. naročito ne u toj meri da treba evakuisati hiljade ljudi. 

Ej :mad:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, steins said:

 

Ustvari, njegova karijera posle ovog kermesa je već u kanalu. Količina negativnog publiciteta koju je zaradio ovim cirkusom je tolika da ga neće oprati ni Dunav ni Sava. 

 

 

Ne nuzno, postavio sam ranije danas tekst jednog spanskog knjizevnika koji je pisao o tome. Ljudi generalno vole te "pojedinac protiv sistema" price a korona ce otici i, zahvaljujuci ljudskoj prirodi, biti relativno brzo stavljena ad acta. Ako je suditi po tviteru, ta zajednica je duboko polarizovana oko celog ovog slucaja i prirodno svaka od strana ima svoju vizuru toga sa kog aspekta posmatra ovaj slucaj. Cak su i neki die hard Rodzerovi fanovi stali iza Novaka, pretpostavljam oni kojima je tenis primarno vazniji od nekih drugih stvari. Od pocetka ovog slucaja Novakova instagram stranica je skocila u posecenosti za oko 200.000 novih ljudi i danas je valjda preskocila milion pratilaca. Ne znam da li su se svi oni registrovali zbog podrske ili da bi ga direktno napljuvali jer ne pratim pazljivo te stvari ali sigurno je skrenuo paznju na sebe i kod ljudi koje tenis ne zanima nimalo.

 

Takodje, van Australije postoji dosta politika, narocito desno orijentisanih, iza kojih stoje mocne medijske kuce koje otvoreno govore protiv australijskog lockdown-a, pretpostavljam iz nekih svojih razloga. Ne sumnjam da ce one iskoristiti ovaj slucaj da dodatno pojacaju svoj narativ. Plus ovaj lumpenproletarijat raznih fela koji je pro-choice i slicno. Manje-vise sam siguran oko dve stvari: 1. da negativan stav o Novaku nece biti unison i 2. da ce oko njega biti jos vece polarizacije nego sto je to bio slucaj ranije.

 

A koliko je Novak otporan na spoljnje distrakcije kad je u pitanju njegova karijera to svi znamo, a sada smo dobili verovatno ultimativnu potvrdu za to sto znamo.

  • +1 3
Link to comment

Jedno je gledati advokatske serije, a nesto posve drugo slusati ovaj postupak u realnosti. Meni je dominantan utisak da je citav advokatski sistem kreiran da izvlaci pare ljudima. I stvarno, advokati i zasluzuju da budu placeni jer im pola zivota prodje u ovom smaracko birokratsko/administrativnom prezentovanju, razlaganju, branjenju i pobijanju nekih argumenata/teza. :D

  • Haha 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...