Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pokušavam da proniknem u to zašto se Novak više aka sa AUS, čemu sve ovo Mr varenje.
A ne, jebite se, idem kući.
Pošto cilj ovoga nije svakako da igra i osvoji ovaj GS, bojim se da je to sada gotovo...

... Shiit has hit the fan
 

 

Mislim da ni on vise ne moze da izadje iz ovoga, sve i da hoce. Ovo odavno vise nije pitanje Australian Opena vec ostatka Novakove karijere i javne percepcije toga ko je on i za sta se zalaze.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Irelevantno,  vidis da, kako je Nikodije primetio, uopste nema ovde diskusije o javnom zdravlju vec o uticaju na stavove omladine, seljaka i postene inteligencije.

 

i to utice na stavove ljudi. izgubio sam sate svog zivota pokusavajuci da dokazem stoci po fejsu kako vakcina pomaze. upravo protiv tog "argumenta" koji se povlacio kad je krenuo talas u izraelu posle 2 vakcine, pa UK, itd...

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ja ovakve ljude zaista ne razumem, ne razumem njihove motive. Jedino sto razumem je da bih im mirne savesti drzao glavu pod vodom u WC solji na autobuskoj stanici u Lebanu nekih 7-8 minuta.

 

Na autobuskoj stanici u Herceg Novom uvek sedi nekoliko baba koje dočukuju i otpraćaju autobuse i komentarišu putnike, tračare i tako to. Ovog Bena doživljavam kao jednu takvu baba tračaru i laprdaru.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ja ovakve ljude zaista ne razumem, ne razumem njihove motive. Jedino sto razumem je da bih im mirne savesti drzao glavu pod vodom u WC solji na autobuskoj stanici u Lebanu nekih 7-8 minuta.

Ta WC solja vise ne bi bila zdrava za upotrebu. 

Link to comment
1 minute ago, urkozamanje said:

Mogucnost da on posle svega igra i da dok ga gadjaju paradajzom, lukom i trulim krastavcima on ipak osvoji svoj 21. je naravno veoma mala. Ali sama cinjenica da je to uopste realno moguce je glavni razlog zasto ja i posle svega ne bih mogao da ne navijam za njega ako bude na tom terenu. 

 

"Proces" i svi apsurdi koji ga prate su samo nesto sto mi pomaze da to javno i priznam posle svega sto sam pisao. 

 

 

 

 

 

ako ima imalo mozga u TA, onda ce igrati bez publike. bez obzira na presudu danas. 

oni nemaju pojma sta ce ih snaci ako ne urade nesto

Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

evo i strucnjaka

 

 

 

10 minutes ago, Lancia said:

Australijski Krlo.

 

Bukvalno. Covek ni ne prati sta kazu advokati koji su prilicn jaso osvrnuli na te proteste.

 

Quote

This is interesting. We’re back onto the BBC report that the minister relied on to suggest Djokovic’s presence in the country would excite anti-vaccination sentiment.

Wood says the BBC report was published after the government’s first decision to cancel Djokovic’s visa. The report said the government’s decision, rather than Djokovic himself, had “galvanised anti-vaccination activists”.

Wood says it is the government’s actions, not those of the tennis star, that have inflamed anti-vaccination groups.

"The only evidence is anti-vax group anger and agitation in response to action by the state to cancel him and thereby to set in train a course of events that would... have led to his expulsion and statutory consequences impairing his capacity to come back to this country.”

 

 

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, urkozamanje said:

Mogucnost da on posle svega igra i da dok ga gadjaju paradajzom, lukom i trulim krastavcima on ipak osvoji svoj 21. je naravno veoma mala. Ali sama cinjenica da je to uopste realno moguce je glavni razlog zasto ja i posle svega ne bih mogao da ne navijam za njega ako bude na tom terenu. 

 

"Proces" i svi apsurdi koji ga prate su samo nesto sto mi pomaze da to javno i priznam posle svega sto sam pisao. 

 

 

 

 

 

welcome to team novak

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Ted said:

 

mislm da je pitanje koliko košta advokat ovde sasvim periferno. košta koliko košta a klijent ima para da plati. i to je to.  

 

Takođe je korisno primetiti da klijent nije angažovao aboridžinskog šamana da ga zastupa meditacijom, energetskim poljima i lobanjom tasmanijskog đavola, nego je iskeširao najbolju ekipu koju advokatski esnaf u Australiji ima da ponudi. Go figure.

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

ako ima imalo mozga u TA, onda ce igrati bez publike. bez obzira na presudu danas. 

oni nemaju pojma sta ce ih snaci ako ne urade nesto

 

Novak ako izadje na Rod Lejver garant ce na svakom njegovom mecu biti gomila australijskih Srba i bice glasniji i bezobrazniji nego ikad. S obzirom na to da ce druga sedista zauzimati gnevni Lokdaunijanci ne smem ni da zamislim na sta ce to da lici.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Mislim da ni on vise ne moze da izadje iz ovoga, sve i da hoce. Ovo odavno vise nije pitanje Australian Opena vec ostatka Novakove karijere i javne percepcije toga ko je on i za sta se zalaze.

 

Ustvari, njegova karijera posle ovog kermesa je već u kanalu. Količina negativnog publiciteta koju je zaradio ovim cirkusom je tolika da ga neće oprati ni Dunav ni Sava. 

 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Ted said:

 

po meni i nema baš

 

razlog bi bio što je verovatnoća za takav razvoj događaja toliko mala da je naprosto pravno irelevantna. opasnosti koje pominješ su apstraktna mogućnost ali bez realnih i opipljivih dokaza da mogu da se pretvore u konkretnu opasnost za bilo koga

 

cela ova lilnija rezonovanja dovodi do apsurda. recimo ovako. Vlada je svesna da ne postoji realna opasnost bilo kakave prirode, ali zloupotrebom ovlašćenja želi da stvori utisak da takve okolnosti postoje. na taj način, faktički sama Vlada i njeni organi izazivaju one opasnosti koje drugoj strani stavljaju na teret

 

Hm... Ne citamo obojica pazljivo.

 

Quote

In the hearing, we’re now talking about the immigration minister Alex Hawke’s assertion that Djokovic is a “risk to good order”. This is a seperate ground used to cancel Djokovic’s visa, alongside the health concerns expressed by Hawke.

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...