Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

4 minutes ago, Peter Fan said:

zaustavio sudija advokatov blitzkrieg, izbacio ga iz takta na momenat

 

al kako vrda advokat za ono slikanje dok je pozitivan

i tumaci sta je ministar hteo da kaze

Link to comment
3 minutes ago, Budja said:

 

U stvari, meni nije jasno zasto vlada nije isla na cinicno ali objektivno stanje: Djokovcevo prisustvo znacajno utice na mogucnost nereda u zemlji, ne zbog njegovih aktivnosti i reci, vec samog prisustva koje moze da dovode do sukoba manje grupe koja ga podrava i vece koja ga ne podrzava u ovkiru javnog skupa kakav je AO, a koje, na kraju krajeva, moze da utice i na samu Novakovu bezbednost.

 

Cinicno, ali logicno. Tede, ima smisla?

 

po meni i nema baš

 

razlog bi bio što je verovatnoća za takav razvoj događaja toliko mala da je naprosto pravno irelevantna. opasnosti koje pominješ su apstraktna mogućnost ali bez realnih i opipljivih dokaza da mogu da se pretvore u konkretnu opasnost za bilo koga

 

cela ova lilnija rezonovanja dovodi do apsurda. recimo ovako. Vlada je svesna da ne postoji realna opasnost bilo kakave prirode, ali zloupotrebom ovlašćenja želi da stvori utisak da takve okolnosti postoje. na taj način, faktički sama Vlada i njeni organi izazivaju one opasnosti koje drugoj strani stavljaju na teret

Link to comment
pa prave odbranu prema optužbi, nema to veze do čega je Novaku stalo
Pokušavam da proniknem u to zašto se Novak više aka sa AUS, čemu sve ovo Mr varenje.
A ne, jebite se, idem kući.
Pošto cilj ovoga nije svakako da igra i osvoji ovaj GS, bojim se da je to sada gotovo...

... Shiit has hit the fan

Link to comment
12 minutes ago, Fins fleet said:

Mozda jednog od njih. Za ceo tim, tesko.

 

12 minutes ago, dùda said:

ih Milošice, neće to da  bidne

 

11 minutes ago, Peter Fan said:

to je cifra za rutinske korporacijske poslove, tipa savjetovanje. Za pripremu i izlazak na sud, ovaj mu je uzeo barem 100 puta vise.

Malo sam ja bolestan.

  • Wub 1
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

 

Ovo:

 

Quote

Djokovic’s second argument was that it was not open to Hawke to find that Djokovic’s presence may foster anti-vax sentiment. Essentially this boils down to whether Hawke had evidence to reach this conclusion, and whether he reached the conclusion reasonably.

The Minister’s submissions point out that again the bar is high for Djokovic. There doesn’t need to be a ton of evidence, just some. The Minister’s submissions say it’s clear from Hawke’s reasons that there was some evidence…

 

Ja bih uradio sledece:

Pre i posle - Pitao bih Vladu koja je evidencija da postoji neko ko nije  imao stav ili je bio ZA vakcine, a da je usled prisustva Djokovica promenio isti.

Dakle, ako ovi pokazu tvit nekog Australijanca antivaksera, ti im pokazes da je taj tviteras dosledno antivakser nezavisno od prisustva Djokovica, te da tu nikakvos sirenja sentimenta nema.

 

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

evo i strucnjaka

 

 

 

Ja ovakve ljude zaista ne razumem, ne razumem njihove motive. Jedino sto razumem je da bih im mirne savesti drzao glavu pod vodom u WC solji na autobuskoj stanici u Lebanu nekih 7-8 minuta.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

ja bih pitao ministra kako 200,000 zarazenih juce, uz 93% vakcinisanih, pomaze protiv antivaksera?

 

Irelevantno,  vidis da, kako je Nikodije primetio, uopste nema ovde diskusije o javnom zdravlju vec o uticaju na stavove omladine, seljaka i postene inteligencije.

Link to comment

Mogucnost da on posle svega igra i da dok ga gadjaju paradajzom, lukom i trulim krastavcima on ipak osvoji svoj 21. je naravno veoma mala. Ali sama cinjenica da je to uopste realno moguce je glavni razlog zasto ja i posle svega ne bih mogao da ne navijam za njega ako bude na tom terenu. 

 

"Proces" i svi apsurdi koji ga prate su samo nesto sto mi pomaze da to javno i priznam posle svega sto sam pisao. 

 

 

 


  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...