Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

23.50 "Izbacivanje Novaka bi samo dovelo do eksplozije antivakserskog raspoloženja"

Đokovićevi advokati su naveli da bi "izbacivanje moglo da dovede do eksplozije antivakserskog raspoloženja".

 

 

Ovo jeste tacno a ne ono sta kaze ministar.

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

posle svega ovoga, ja ne mogu da zamislim da on ikada više ode u jebeni ozilend

jebeš rekorde, brojeve, tenise , ovo je kafka 1/1 :ph34r:

 

Sa druge strane, zamisli da igra i osvoji? To bi bio jedan od najvećih statement momenata u istoriji sporta.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

Ovo jeste tacno a ne ono sta kaze ministar.

 

ja mislim da ovo može da se gleda samo u smislu verovatnoće, a ne tačno, netačno

 

lično mislim da ni jedno ni drugo nije verovatno u dovoljnoj meri da bi predstavljalo bilo kakavu opasnost. ali je verovatnije da bi izbacivanje dovelo do te eksplozije

 

Link to comment

Jedan deo nas želi da osvoji, baš uz qratz svima.

 

Ima epizoda u "Mikijevom almanahu" kada Paja treba da igra protiv Pate teniski meč, pa joj izmišlja razne obaveze, ne bi li je omeo i umorio.

 

Ispostavi se kako je to za nju bio odličan kondicioni trening i dobije ga lagano. Možda bude i ovde nešto slično.

 

Ako je neko nostalgičan za tom epizodom: https://striputopija.blogspot.com/2015/11/248_13.html

 

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

ako je ovo tacno, mistrevi savjetnici su idioti:

 

The court hears minister Hawke cited two articles - one from the Guardian and another from the ABC - to suggest that anti-vaccination groups in Australia had expressed support for Djokovic due to his vaccination status.

But Wood says neither article make any mention of Djokovic whatsoever. He says it is clearly an error by the minister.

That is plainly wrong. Mr Djokovic is not referred to once in either of the articles from the Guardian or ABC news.

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Tsai said:

Nije gotovo ovo ni ako dobije. Mogu opet da pokrenu postupak oko pogresno popunjene vize

 

šuplja priča. radi se o omašci, ne o umišljajnom ponašanju da bi se doveo u zabludu neki organ

 

ja sam jednom u formularu popunio greškom da sam ženskog roda 

  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

 

ja mislim da ovo može da se gleda samo u smislu verovatnoće, a ne tačno, netačno

 

lično mislim da ni jedno ni drugo nije verovatno u dovoljnoj meri da bi predstavljalo bilo kakavu opasnost. ali je verovatnije da bi izbacivanje dovelo do te eksplozije

 

 

Naravno.

Tako je on zamislio, binarno a kec mu je na ovoj drugoj strani, ako vec hoce tako.

Mislim da ce to da objasne detaljnije ovi advokati.

 

Koji kostaju bogaoca.

 

Edited by villiem
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...