Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

00.02 "Ministar rekao jedno, odlučio drugo"

Đokovićevi advokati tvrde da je ministar Houk doneo odluku da Đokoviću oduzme vizu i to zbog razloga o kom nije ni bilo reči tokom razgovora.

23.57 "Deo informacija obezbeđen od strane Đokovića"

Novakovi saradnici su vlastima australije dali sve što je bilo zatraženo i maksimalno izašli u susret, istakli su advokati najboljeg tenisera sveta.

23.50 "Izbacivanje Novaka bi samo dovelo do eksplozije antivakserskog raspoloženja"

Đokovićevi advokati su naveli da bi "izbacivanje moglo da dovede do eksplozije antivakserskog raspoloženja".

23.48 Sudija Alsop: Ovo je važan slučaj, dovoljno za punu sudnicu

"Bilo je neophodno odmah otići na najviši nivo, jer je Australijan open blizu", rekao je Alsop.

Link to comment

Ovaj advokat od milion dolara kaže da ministrovo obrazloženje odluke o ukidanju vize nije valjano (proper) obrazloženje.

 

Kaže da ovaj u obrazloženju priznaje da nije ni pročitao medicinsku dokumentaciju (jer nije stručan za to). Ovu opasku sam video ranije danas, neko je najavio da bi advokati mogli dobro da ga okrpe na toj tački.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Tužna je ovo slika. :sad:

 

Možemo da mrzimo (kao ja npr) do neba što je Đoković avaks ali on kao čovek i kao neko ko je pomogao kome je sve pomogao, od pojedinaca, grupa, gradova do država, ko ima odnos sa decom, skupljačima lopti, protivnicima, manje više svima - kakav ima - nije zaslužio da prolazi ovo što prolazi kao neki jebeni uljez, čudovište, "opasnost po javno zdravlje".

 

Crknite oziji, jebem vas bolesne i poremećene. 

 

welcome to the team novak

  • +1 1
Link to comment
Just now, dùda said:

posle svega ovoga, ja ne mogu da zamislim da on ikada više ode u jebeni ozilend

jebeš rekorde, brojeve, tenise , ovo je kafka 1/1 :ph34r:

 

Sto ne? Kad padne morison s vlasti ode na zurku opozicije :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

Kaže da ovaj u obrazloženju priznaje da nije ni pročitao medicinsku dokumentaciju (jer nije stručan za to). Ovu opasku sam video ranije danas, neko je najavio da bi advokati mogli dobro da ga okrpe na toj tački.

 

nije pročitaio dokumentaciju ali je iz nje izvukao relevantan zaključak kao osnov za odluku

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...