Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

I kako je prošao običan čovek, konobar u Melburnu na primer? Zatvoren u kući 256 dana. Deca mu ne idu školu. Zabranjeno mu da radi, prima verovatno socijalu kao procenat od osnovne plate, a znamo da je bakšiš tu glavni, pogotovu u anglosaksonskoj kulturi. Ne mogu da ga posete roditelji, ni on njih. E da, nanjušio vetar, zavrnuo rukav 3 puta za 6 meseci, Miki. 

 

Ne slažem se sa tobom. Ukoliko je konobaru ugroženo zdravlje, prima socijalu i nema ni "Š" od bakšiša, onda je trebao prvom prilikom da se pobuni da se AO ne održi. Adresa za to je Australija, ne pojedinac.

Jer, svaki prosečan australijski konobar zna da će takav turnir doprineti 257., 258., 259. .... danu u kojem mu deca ne idu u školu, a on će biti zatvoren u kući. Oh wait....

 

Standardno šiljenje patke. Trebali su mu odmah reći "Naše igračke, naša pravila. Ako nisi vakcinisan, nemoj bukirati let."

Edited by Šumejker-Levi 9
  • +1 2
Link to comment

Mozda mu je prisao neko ko mu je blizak, ko ga voli i kome Novak veruje, zagrilio ga i sapnuo "Novace..a da se ipak vakcinises..evo ja sam to uradio i nije mi nista".

 

Mozda ga pelcuju upravo.

  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, Redoran said:

 

NBA je nacionalno takmičenje koje se kompletno održava u jednoj zemlji plus nešto malo u Kanadi.

nikakva sustinska razlika, nba je organizacija, kao i atp. u nekim drzavama mozes da igras nevakcinisan, u nekima ne mozes. isto bi bilo da traze od timova da promene mesto gde ce igrati, kao sto je toronto igrao celu proslu sezonu u tampi. samo, zasto bi bilo ko prilagodjavao takmicenja antivakserima i menjao mesta odrzavanja zbog njih? 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

 

Australija  7  6  6  1  5   40

Novak      6  7  2  6  3   30

 

 

Ona baba dize prst

Oziji izlaze na mrezu, a ovaj odradi pasing shot

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

nikakva sustinska razlika, nba je organizacija, kao i atp. 

 

Sam si sebi odgovorio. Jedna od razlika je sto ATP nije propisao obaveznu vakcinaciju.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

Sam si sebi odgovorio. Jedna od razlika je sto ATP nije propisao obaveznu vakcinaciju.

nije ni nba

 

a kajri i dalje ne igra u bruklinu. ne da mu drzava new york da udje u halu.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...